2733
2734
عنوان

غسل حیض و جنابت

19100 بازدید | 34 پست

بچه هامن چند وقت پیش رابطه داشتم فرداش که خاستم برم حموم عادت ماهیانه شدم،تا حالا اینجور چیزی برام پیش نیومده بود غسلش چه جوریه باید همزمان غسل حیض وجنابت کنم ،یا جور دیگس خواهش کسی میدونه خوب توضیح بده بدونم چیکار کنم ممنون میشم😌

مرجعت کیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی پریودت تموم شد غسل حیضو ک کردی هرچی غسله از گردنت باز میشه 

ولی من اینشو شک دارم ک تو یک روز طول دادی تا غسل جنابت کنی آیا برگردنت میمونه یا ن

چون مثلا من از ی مرجعی پرسیدم اگر در دوران پریود ب صورت عشق بازی رابطه باشه و ارضاشه خانوم باید پ غسلی کنه گفتش غسل حیضشو ک کرد اخر پریود هرچی غسله از گردنش باز میشه

2738

میتونی با ی غسل چندتا نیت کنی ولی چون دوران حیضت تموم نشده نیازی نیست غسل حیض کنی ولی حتما برو و غسل جنابت بکن

عززیزم سعی کن بعد. رابطه غسل جنابت بکنی موندن تو حالت جنب خیییلی بده و زمین اگر. بخوابی نفرین میکنه

گرخواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                         خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
وقتی پریودت تموم شد غسل حیضو ک کردی هرچی غسله از گردنت باز میشه  ولی من اینشو شک دارم ک تو یک ...

عزیزم هر. غسلی نیت خودشو داره

مثلا با غسل حیض و جنابت میشه نماز خوند(اگر وضو نگرفته باشی قبلش)ولی با غسل جمعه و غسل استحاضه....نمیشه نماز. خوند و. بعد. یا قبلش باید. وضو گرفت

هر. غسلی نیت و. شرایط خودشو داره

اون غسل معاف الزمه هست که اگر. غسلی گردنت باشه و. نمیدونی یا اشتباه بوده و. متوجه نشدی میتونی نیت کنی و. از دوشت برداشته میشه

گرخواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                         خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
2706