2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یعنی یه جوری برخورد کن که به خودش اجازه نده تو کاراتون دخالت کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ینی هر چی گفت دایورت کن😊

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

یعنی  طوری رفتار کنیم ک  بعدا  محبت هامون ،  وظیفه تلقی نشه

یعنی  از جزئیات کارها و زندگی تون ؛  ب کسی اطلاعات ندید 

( این درباره همه صدق می کنه  نه فقط مادر همسر) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

نه تنها مادرشوهر بلکه ب هیچکس نباید درباره کارها ومسائل ومشکلات  شخصی زندگیت چیزی بگی

وقتی ب کسی از زندگیت حرف میزنی راه دخالت رو برای طرف باز میکنی ،ب خودش اجازه میده نظربده 

چرا امضات کم رنگه  

بابا به خدا همه آدما بد نیستن مادر شوهر خوب زیاده اینکه یه عده ادم زبان نفهم هستن دلیل نمیشه همه بد باشن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
یعنی یه جوری برخورد کن که به خودش اجازه نده تو کاراتون دخالت کنه

به سلاااام خخخخ

ميبينم كه مثل خودم تو اين تاپيكا حضوره مفيد داري😂

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

میخوان بینتون دعوا بندازن. مادرشوهر بد عروسشو نمیخواد. فقط نزار تو زندگیت دخالت کنه. ولی مهربون باش باهاش

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2706