2726
عنوان

لاغری با حلقه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12712 بازدید | 46 پست
فک کنم با حلقه بتونی فقط شکم اب کنی من دراز نشست میزنم البته فقط میخوام شکمم اب شه نمیخوام لاغرشم

دقیقا..منم حلقه خریدم ولی میترسم بزنم‌کلا لاغر شم دوست دارم فقط دورشکمم و شکمم آب شه عزیزم دراز نشست نزن واسه شکم خوب نیست 

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
حلقه  خیلی خیلی عالیه.کمرت باریک میشه

کلا لاغر نمیشم؟من از همین میترسم وگرنه یه ساله حلقه گرفتم میترسم‌که بزنم کلا لاغر شم ولی میگن افتادگی رحم و مثانه هم میاره

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که بلد نیستم...بنظرتون یاد میگریم؟ بخرم ؟پهلو دراوردم جدیدا😭😭😭

اره عزیزم سخت نیست دوبار بزنی راه میوفتی

دقیقا..منم حلقه خریدم ولی میترسم بزنم‌کلا لاغر شم دوست دارم فقط دورشکمم و شکمم آب شه عزیزم دراز نشست ...

واقعا؟ چی میشه مگه

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
2728
واقعا؟ چی میشه مگه

وقتی دراز نشست بزنی عضله های شکمت سفت میشن درواقع قوی میشن بعدش دیگه آب کردنش با خداس فقط

روزی چند تا دراز نشست میری؟

سه مرحله میرم هر مرحله۲۰تا

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
من که بلد نیستم...بنظرتون یاد میگریم؟ بخرم ؟پهلو دراوردم جدیدا😭😭😭

ببین مثل دوچرخه سواری هست. باید اونقدر حلقه بزنی که بتونی یاد بگیری چطور تعادلت رو حفظ کنی. اره اولش حسابی کبود میشه هم شکمت هم پشت پاهات  

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...
وقتی دراز نشست بزنی عضله های شکمت سفت میشن درواقع قوی میشن بعدش دیگه آب کردنش با خداس فقط

اوه همون میخوام سفت بشن زیاد چربی ندارم،میگم ب نظرت بقیه جاهام لاغر نمیسه دوس ندارم لاغر بشم اندامم خوبه

والا من دوسال هر رو زدم هیچی نشد.الانم بعد زایمانم حتما ادامه میدم 

چه خوب پس منم باز شروع کنم واسه باریک شدن کمرم...

والا من دوسال هر رو زدم هیچی نشد.الانم بعد زایمانم حتما ادامه میدم 

چ خوب فقط شکم وپهلوت اب شد با حلقه؟

دقیقا..منم حلقه خریدم ولی میترسم بزنم‌کلا لاغر شم دوست دارم فقط دورشکمم و شکمم آب شه عزیزم دراز نشست ...

چرا خوب نیست عزیزم؟ حالا من شنیده بودم حلقه زدم خوب نیست

اوه همون میخوام سفت بشن زیاد چربی ندارم،میگم ب نظرت بقیه جاهام لاغر نمیسه دوس ندارم لاغر بشم اندامم ...

با دراز نشست؟؟نه نمیشه عزیزم فقط عضله های شکمت دارن فعالیت میکنن...واسه بزرگ شدن ب ا س ن تو راهی نداری؟؟منم بقهی هیکلم خوبه فقط همین یه مورد🤦‍♀️

کلا لاغر نمیشم؟من از همین میترسم وگرنه یه ساله حلقه گرفتم میترسم‌که بزنم کلا لاغر شم ولی میگن افتادگ ...

واقعا   طناب زدن رو شنیده بودم که افتادگی رحم میاره. حلقه به خاطر دیسک کمر و ...

2706