1232
1226
عنوان

لاغری با حلقه زدن

403 بازدید | 45 پست

دوستان کیا با حلقه زدن تونستن خوب لاغر شن؟ میخوام ببینم تا عید چقدر میتونم لاغر شم

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...

با حلقه و رژیم تا عید نهایت ۳ ۴ کیلو

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من بعد باشگاه حلقه میزنم شدید ولی چندجام کبودیه بدی شد.الان بهترم  برای چربی اطراف ناف و پهلو.قسمت رحم و معده رو نمیتونی کم کنی.تازه قبلشم باید حسابی بدنت گرم بشه

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
خیلی میتونی لاغر کنی . برای دور شکن مواقعا تاثیر داره ولی باید انقد بزنی که به عرق کردن بیفتی  ...

میدونی فعلا بیشتر از نیم ساعت در توانم نیست. کمرم درد میگیره. عرقم نمیکنم اصلا  

1233
فک کنم با حلقه بتونی فقط شکم اب کنی من دراز نشست میزنم البته فقط میخوام شکمم اب شه نمیخوام لاغرشم

روزی چند تا دراز نشست میری؟

من بعد باشگاه حلقه میزنم شدید ولی چندجام کبودیه بدی شد.الان بهترم  برای چربی اطراف ناف و پهلو.ق ...

آفرین چقدر خوبه هم باشگاه میری هم حلقه میزنی. اوایل منم بدنم شدیدا کبود شد بعدش دیگه عادت کردم. مشکل اینه عرق نمیکنم اصلا

1167
فک کنم با حلقه بتونی فقط شکم اب کنی من دراز نشست میزنم البته فقط میخوام شکمم اب شه نمیخوام لاغرشم

دقیقا..منم حلقه خریدم ولی میترسم بزنم‌کلا لاغر شم دوست دارم فقط دورشکمم و شکمم آب شه عزیزم دراز نشست نزن واسه شکم خوب نیست 

تیکر رسیدن به آرزومه...میشه یه صلوات مهمونم کنی؟؟؟شک ندارم که امسال بهترین سال زندگیمه😍🤗😎 و بهترین اتفاقا واسم میوفته خدایاااا شکرررت.😙.شمایی که داری امضامو میخونی امیدوارم واسه شماهم عاااالی باشه...میشه واسه سلامتی اقا امام زمان عج هم یه صلوات بفرستی...ممنووونم 😙😙😙😙
حلقه  خیلی خیلی عالیه.کمرت باریک میشه

کلا لاغر نمیشم؟من از همین میترسم وگرنه یه ساله حلقه گرفتم میترسم‌که بزنم کلا لاغر شم ولی میگن افتادگی رحم و مثانه هم میاره

تیکر رسیدن به آرزومه...میشه یه صلوات مهمونم کنی؟؟؟شک ندارم که امسال بهترین سال زندگیمه😍🤗😎 و بهترین اتفاقا واسم میوفته خدایاااا شکرررت.😙.شمایی که داری امضامو میخونی امیدوارم واسه شماهم عاااالی باشه...میشه واسه سلامتی اقا امام زمان عج هم یه صلوات بفرستی...ممنووونم 😙😙😙😙
من که بلد نیستم...بنظرتون یاد میگریم؟ بخرم ؟پهلو دراوردم جدیدا😭😭😭

اره عزیزم سخت نیست دوبار بزنی راه میوفتی

واقعا؟ چی میشه مگه

وقتی دراز نشست بزنی عضله های شکمت سفت میشن درواقع قوی میشن بعدش دیگه آب کردنش با خداس فقط

1220