1232
1226

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من خانم مهندسم چون همسرم مهندسه منم خانم مهندسم 😁

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                    ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)        زندگی مجموعه ی منظمی از بی نظمیهاست   (مثبت نگر باشیم   )
1156

بهداشت حرفه ای🤗

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

من بدبحت بخاطر بچه 2ترم از ارشدم موند.کاش ازدواج نمیکردم و الان مهندس بودم.(عمران)

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
1213
من بدبحت بخاطر بچه 2ترم از ارشدم موند.کاش ازدواج نمیکردم و الان مهندس بودم.(عمران)

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
1167
مرخصی گرفتی یا انصراف دادی؟ 

مرخصی گرفتم اما میخام انصراف بدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭...چون ذهنم بهم ریختس شاید از همسرم جدا بشم اگه بتونم حضانت پسرمو بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از مهندسی فقط این نصیبم شد که همسرم بگه مهندس یه چایی میاری

:))))))))))))))) عالی بود

منم روزا مهندسی میکنم شبا آشپزی و خونه داری

زن بودن بهای سنگینی داره متاسفانه 

ولی خداروهزار مرتبه شکر که که زنیم

مرخصی گرفتم اما میخام انصراف بدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭...چون ذهنم بهم ریختس شاید از همسرم جدا ...

اگه اینطوریه که اصلا نگران نباشه و با دل خوش انصراف بده چون کارای مهمتری برای زندگیت داری

ارشد هم هر وقت اراده کنی دوباره قبول میشی 

دنیا رو به خودت سخت نگیر

:))))))))))))))) عالی بود منم روزا مهندسی میکنم شبا آشپزی و خونه داری زن بودن بهای سنگینی داره متا ...

مشکل من از زن بودنم نبود

انتخاب رشته بدی کردم،برا رشته من یا کار نیست یا کارا تو کارخونه های خارج شهره

1241