2410
2553
نوش جان✋🤒😁

اخه من کلا با چربی مشکل دارم بیام مثل شماها درست کنم باید کلی سرخش کنم با روغن

غذاهام یا بخار پزه یا اب پز یا فر

اصلا روغن نداریم

همه هم از عذاهام خوشش میاد

میگن بااینکه متفاوت هست ولی خیلی خوبه

یاد گرفتم با روش متفاوت خوش طعمش کنم

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من به اندازه نصف قاشق غذا خوري اونم بسيار سرخالي رب گوجه رو با گوشتش تفت ميدم. سبزيشم نعنا و جعفري و و مقداري هم سبزي قرمه ميريزم. يه نكته اينكه كرفس هاتو كه خورد كردي با مقداري كره تفتشون بده خيلي نرم و لطيف و خوشمزه ميشه. من اينجوري درست ميكنم خيلي هم خوشمزه ميشه

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
پس رب نداره؟؟؟

دارم كاملشو مو ب مو مينويسم گوش كن

پيازت كه سرخ شد گوشتت يا مرغ رو اضافه كن ده دقيقه تا ي ربع سرخ كن داخل پياز و اب در حدي بريز كه روي سطح گوشت رو بپوشونه

سبزياي خورد شده تو با سبزي قرمه كه اگه فريزريه يخ زدايي كن بريز تو ماهيتابه يكم روغن بريز بذار كامل سرخ بشه حسابي

ده دقيقه اخر ٢ قاشق غذاخوري رب گوجه و كمي نمك بهش اضافه كن و يه ربع تفتش بده 

لوبيا رو ك ترجيحا از قبل خيس كردي جدا بذار بپزه 

گوشتت كه پخت لوبيا كه پخته رو ابشو صاف كن بريز داخل گوشت

سبزي هاتو بريز داخلش 

دو عدد ليمو عماني فلفل سياه يكم فبفل قرمز 

خيلي كم اگه داري پودر زنجبيل اضافه كن به خورشت

حالا ممه موادو ك ريختي

كرفساي خورد شده رو كه از قبل خوب سرخ كردي هم اضافه كن هم بزن و اب جوش در حدي كه كث اش نشه

حدود دوً ليوان يا س تا كافيه بريز

نمكشو چك كن

يك ريع اخر هم ابغوره بهش اضافه كن و بذار جا بيفته زيرش كم باشه 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2456
من رب نمیزنم مرغا رو سرخ کن بعد یه میاز بزرگ ریز کن و تفت بده نزدیک ک بود طلایی بشه کمی زرد چوبه ب ...

با مرغ؟

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
2714
من اینطوری درست میکنم: پیاز داغ  بعدش گوشت  همزمان کرفس و کمی سبزی خورشتی و لوبیا قرمز ...

این درسته

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
هرکس یه مدل درست میکنه ادم گیج میشه من چند بار درست کردم مزه ی قورمه سبزی میداد میخواستم یه دستور دی ...

تو شهر ما ندیدم کسی لوبیا بریزه تو خورشت کرفس

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜