2726
عنوان

از شوهرم کلافم

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 64 پست
زندگی با اینجور ادما سخته .چند وقته ازدواج کردی؟بچه داری؟

2ساله ن بچه ندارم ونمیخامداشته باشم چون راضی نیستم ازش ولی این بچه میخاد خیلیم دوس داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن عزیزم اگه خواسته باشی به کاراش توجه کنی پیرت میکنه اگه دوس داری خودت و زندگیت رو همون لحظه گی ...

اگه بش بی محلی کنم ک بدتر میشه جوابشم ندم دعوا میکنه  

2ساله ن بچه ندارم ونمیخامداشته باشم چون راضی نیستم ازش ولی این بچه میخاد خیلیم دوس داره

اگه بچه نداری ببین میتونی تا اخر عمرت اینجوری سر کنی و اخر دچار بیماری رولنی بشی؟

اگه نه که این دندون بکن و راحت شو بابا ما یکبار به دنیا اومدیم زندگی کنیم دیگه .

شاید یه فشار بهش بیاری ادم بشه

2728
اگه بچه نداری ببین میتونی تا اخر عمرت اینجوری سر کنی و اخر دچار بیماری رولنی بشی؟ اگه نه که این دند ...

ن والا نمیتونم هربار میگم نمیکشم دگ طلاق میخام میگه مگه بستنی چوبیم ک یبار بخای یبار نخای از دوس داشتن ک عاشقمه وو اخلاقش افتضاح و غیر قابل تحمله خدایی

دقیقا عین شوهر من با این فرق که شوهر من اگه یه کار بتنونه پیدا کنه از توش بتونه ایراد دربیاره شروع ب ...

اوووف مال منم همینطور تن صداشم بلنده انگار پتک میکوبن تو سرم

دلم گرفته و روی شانه های خودم گریه میکنم
ن والا نمیتونم هربار میگم نمیکشم دگ طلاق میخام میگه مگه بستنی چوبیم ک یبار بخای یبار نخای از دوس داش ...

عزیزم من جات بودم تحمل نمیکردم که بخواد کتکم بزنه .

زندگی باید عشق و احترام حاکم باشه نه زور و قرقر کردن ازدواج واسه رسیدن به ارامشه نه کتک و کبودی چشم و ناراحتی اعصاب که

اجازه نمیده حرف بزنم یه ریز ایراد و تحقیر تهشم بم میگه صدات وبالا نبر الانه که شهیدت کنم و واقعنم می ...

این مردا رزومه خانوادگی خوبی ندارند یاد گرفتن بدون منطق کارهاشونو پیش ببرند حتما پدرش مادرشو می زده متاسفانه جامعه سنتی قدیمی ما این چیزا توش متداول بوده الان در دوران گذر هستیم ولی زمان خواهد برد تو چنین شرایطی بهترین کار اینه که اتو دستش ندی وکلا تو حالت انزوای ایراد قرارش بدی سخته ولی شدنی 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
عزیزم من جات بودم تحمل نمیکردم که بخواد کتکم بزنه . زندگی باید عشق و احترام حاکم باشه نه زور و قرقر ...

خیلی زورگوعه حتی تا در حال هم نمیتونم بدون اجازش برم محاله تنهایی بزاره جایی برم 

بشین بدی های شوهر تو بنویس ..خوبی های شوهرتو  هم بنویس 

ببین کدوم بیشتره .. واینکه اگه نداشتیش چه چیزهایی رو نداشتی و حالا که داریش چه چیزهایی رو داری..اونوقته که میفهمی وجودش چه نعمت بزرگیه و وقتی این حس رو احساس کردی از ته دلت شکرگزار باش و وقتی از راه میرسه و وقتی خوابه همینجور بهش نگاه میکنی و کلی ذوق میکنی از بودنش و همین ذوق و دوست داشتنه حتی اگر به زبون آورده نشه یه فرکانسی داره که روی همسرت تاثیر میزاره و رفتارش عالی میشه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
این مردا رزومه خانوادگی خوبی ندارند یاد گرفتن بدون منطق کارهاشونو پیش ببرند حتما پدرش مادرشو می زده ...

دقیقا پدرشومادرش رابطه خوبی نداشتن اینم از باباش یادگرفته پدرشوهرم واقعا نفرت انگیزه شوهرم در مقابل پدرش فرشتست  

خیلی زورگوعه حتی تا در حال هم نمیتونم بدون اجازش برم محاله تنهایی بزاره جایی برم 

دوستداشتن به این نمیگن که خونتو تو شیشه کنه و فقط خواسته های پولیتو اوکی کنه دوستداشتن به طرف ارامش باید بده و اطمینان خاطر .

به اینجور شوهرا باید از طرف خانواده عروس یا عروس یه فشار واسه جدایی وارد بشه تا حالش بیاد سرجاش و فکر نکنه زنش بی صاحبه و هر غلطی دلش میخواد میتونه بکنه

2706