2703
2553
عنوان

از شوهرم کلافم

1278 بازدید | 64 پست

شوهرم خیلی غرغرو و ایرادیه همیشه از همه چی ایراد میگیره واقعاکلافه کنندس هرگونه مخالفت یا سماجتی باهاش باعث عصبی تر شدنش و حتاکتک کاری میشه از هیجکسم حرف شنوی نداره کسی شوهراینطوری داره بایدچیکارش کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مخم سوت میکشه از ایرادگرفتناش    

دقیقا عین شوهر من با این فرق که شوهر من اگه یه کار بتنونه پیدا کنه از توش بتونه ایراد دربیاره شروع به تحقیر کردنو خرد کردن میکنه

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2714

سعی کن کارایی که میددنی ایراد میگیره انجام ندی و در عوض خودت ازش ایراد بگیر انقدری ایراد بگیر که دوست نداشته باشه که کاری کنه ازش ایراد بگیری یعنی فکر این باشه که من ازش ایراد بگیرم اونم ازم ایراد میگیره باز

دقیقا عین شوهر من با این فرق که شوهر من اگه یه کار بتنونه پیدا کنه از توش بتونه ایراد دربیاره شروع ب ...

وای بخدا اینم همینطوره از یه سوتی خیلی کوچیک وکم اهمیتم میرسه به تحقیر خودموخونوادم

سلام

صبوری کنین. چاره چیه. دنیا همینه، برای سختی کشیدن و ابدیده شدن.برای ساختن اخرتتون تلاش کنین

گذر زمان شاید حل کنه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
سعی کن کارایی که میددنی ایراد میگیره انجام ندی و در عوض خودت ازش ایراد بگیر انقدری ایراد بگیر که دوس ...

اجازه نمیده حرف بزنم یه ریز ایراد و تحقیر تهشم بم میگه صدات وبالا نبر الانه که شهیدت کنم و واقعنم میزنه

ولش کن عزیزم اگه خواسته باشی به کاراش توجه کنی پیرت میکنه اگه دوس داری خودت و زندگیت رو همون لحظه گیر دادن بیخودش اصلا فک کن با تو صحبت نمیکنه جوابشم نده وقتی ببینه مهم نیس واست خودش یا خوب میشه یا حداقل کمتر غر میزنه

2706