1421
1411
عنوان

از شوهرم کلافم

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 64 پست
اگه بچه نداری ببین میتونی تا اخر عمرت اینجوری سر کنی و اخر دچار بیماری رولنی بشی؟ اگه نه که این دند ...

ن والا نمیتونم هربار میگم نمیکشم دگ طلاق میخام میگه مگه بستنی چوبیم ک یبار بخای یبار نخای از دوس داشتن ک عاشقمه وو اخلاقش افتضاح و غیر قابل تحمله خدایی

دقیقا عین شوهر من با این فرق که شوهر من اگه یه کار بتنونه پیدا کنه از توش بتونه ایراد دربیاره شروع ب ...

اوووف مال منم همینطور تن صداشم بلنده انگار پتک میکوبن تو سرم

دلم گرفته و روی شانه های خودم گریه میکنم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ن والا نمیتونم هربار میگم نمیکشم دگ طلاق میخام میگه مگه بستنی چوبیم ک یبار بخای یبار نخای از دوس داش ...

عزیزم من جات بودم تحمل نمیکردم که بخواد کتکم بزنه .

زندگی باید عشق و احترام حاکم باشه نه زور و قرقر کردن ازدواج واسه رسیدن به ارامشه نه کتک و کبودی چشم و ناراحتی اعصاب که

1432
اجازه نمیده حرف بزنم یه ریز ایراد و تحقیر تهشم بم میگه صدات وبالا نبر الانه که شهیدت کنم و واقعنم می ...

این مردا رزومه خانوادگی خوبی ندارند یاد گرفتن بدون منطق کارهاشونو پیش ببرند حتما پدرش مادرشو می زده متاسفانه جامعه سنتی قدیمی ما این چیزا توش متداول بوده الان در دوران گذر هستیم ولی زمان خواهد برد تو چنین شرایطی بهترین کار اینه که اتو دستش ندی وکلا تو حالت انزوای ایراد قرارش بدی سخته ولی شدنی 

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست
عزیزم من جات بودم تحمل نمیکردم که بخواد کتکم بزنه . زندگی باید عشق و احترام حاکم باشه نه زور و قرقر ...

خیلی زورگوعه حتی تا در حال هم نمیتونم بدون اجازش برم محاله تنهایی بزاره جایی برم 

بشین بدی های شوهر تو بنویس ..خوبی های شوهرتو  هم بنویس 

ببین کدوم بیشتره .. واینکه اگه نداشتیش چه چیزهایی رو نداشتی و حالا که داریش چه چیزهایی رو داری..اونوقته که میفهمی وجودش چه نعمت بزرگیه و وقتی این حس رو احساس کردی از ته دلت شکرگزار باش و وقتی از راه میرسه و وقتی خوابه همینجور بهش نگاه میکنی و کلی ذوق میکنی از بودنش و همین ذوق و دوست داشتنه حتی اگر به زبون آورده نشه یه فرکانسی داره که روی همسرت تاثیر میزاره و رفتارش عالی میشه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
این مردا رزومه خانوادگی خوبی ندارند یاد گرفتن بدون منطق کارهاشونو پیش ببرند حتما پدرش مادرشو می زده ...

دقیقا پدرشومادرش رابطه خوبی نداشتن اینم از باباش یادگرفته پدرشوهرم واقعا نفرت انگیزه شوهرم در مقابل پدرش فرشتست  

خیلی زورگوعه حتی تا در حال هم نمیتونم بدون اجازش برم محاله تنهایی بزاره جایی برم 

دوستداشتن به این نمیگن که خونتو تو شیشه کنه و فقط خواسته های پولیتو اوکی کنه دوستداشتن به طرف ارامش باید بده و اطمینان خاطر .

به اینجور شوهرا باید از طرف خانواده عروس یا عروس یه فشار واسه جدایی وارد بشه تا حالش بیاد سرجاش و فکر نکنه زنش بی صاحبه و هر غلطی دلش میخواد میتونه بکنه

1394
دقیقا پدرشومادرش رابطه خوبی نداشتن اینم از باباش یادگرفته پدرشوهرم واقعا نفرت انگیزه شوهرم در مقابل ...

وبرعکس شما در خانواده ای بزرگ شده اید که احترام مادرتون توسط پدرتون نگه داشته می شده حتی پدرتون در کارهای منزل کمک حال مادرتون بوده پدرتون مهربان وشماها رو دوست داشته وعشق واحترام در خانوادتون بوده 

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست
بشین بدی های شوهر تو بنویس ..خوبی های شوهرتو  هم بنویس  ببین کدوم بیشتره .. واینکه اگه ند ...

بخدا هربار باخودم عهد بستم فقط و فقط بهش محبت کنم بعدش بیشتر وحشی شده وبجونم افتاده 

وبرعکس شما در خانواده ای بزرگ شده اید که احترام مادرتون توسط پدرتون نگه داشته می شده حتی پدرتون در ک ...

دقیقا پدر من نماد یه مرد جنتلمن وخانواده دوست وفداکار بوده و هست همیشه پدرم اساس خونه بوده ما هروقت به راه کج میرفتیم پدرم باتدبیر ومحبت مارو راهنمایی میکرد پدرم عاشق مادرمه وعشق بهزندگی وهمسرش باعث میشد همیشه همه زنا به مادرم حسودی کنن همیشه ارزوداشتم مردی مث بابام همسرم میشد ن این

1387
دقیقا پدر من نماد یه مرد جنتلمن وخانواده دوست وفداکار بوده و هست همیشه پدرم اساس خونه بوده ما هروقت ...

درسته من کل امواج شما رو دریافت کردم 

1391