1147
648

من خونریزی شدید افتادم از دردش دادم میمیرم دیشب هم گشنه خوابیدیم امروز هم اگ شوهر چیزی درست کنه میخوریم اگ ن باز گشنه از دردش نمیتونم تکون بخورم

مادرشوهر کش شد بچه کش 😳 چقدر سخته بهت بگن بچه دار نمیشی توام فکر کنی واقعا بچه دار نمیشی و هی افسوس بخوری اما باردار باشی و ندونی و بخاطر یه اشتباه بچه ات سقط بشه از 1397/12/5 متنفرم دیگ از هرچی از اسفند از هرچی زندگی متنفرم.خدایا این بنده ات تو لابه لایی زندگی گم شده.خدایا اخه چرا این دل لعنتی چقدر باید بمیره چقدر باید درد بکشه چندسال پیش مردم خودت دیدی خدا تو شاهد بودی مثل ی تیک گوشت انداختم وسط خیابون دیدی این بنده کوچیکت مردش بعد چندسال عاشق شدم ازدواج کردم دلم بچه میخواست بنده هات گفتن بچه ام نمیشه و حسرت بچه ولی ی موجود زنده تو شکم بود و مرد خدا میفهمی مردش تمام مثل من ک مردم قلبم خنده ام روحم احساساتم خدا از بچگی زجرم دادی تا الان بخدا دیگ نمیتونم کم اوردم چقدر سخته به خدای خودت بگی خدا توروخدا بسه

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156
8
برو ی جا تلپ شو

اصلا نمیتونم تکون بخورم از درد چسبیدم ب بخاری

مادرشوهر کش شد بچه کش 😳 چقدر سخته بهت بگن بچه دار نمیشی توام فکر کنی واقعا بچه دار نمیشی و هی افسوس بخوری اما باردار باشی و ندونی و بخاطر یه اشتباه بچه ات سقط بشه از 1397/12/5 متنفرم دیگ از هرچی از اسفند از هرچی زندگی متنفرم.خدایا این بنده ات تو لابه لایی زندگی گم شده.خدایا اخه چرا این دل لعنتی چقدر باید بمیره چقدر باید درد بکشه چندسال پیش مردم خودت دیدی خدا تو شاهد بودی مثل ی تیک گوشت انداختم وسط خیابون دیدی این بنده کوچیکت مردش بعد چندسال عاشق شدم ازدواج کردم دلم بچه میخواست بنده هات گفتن بچه ام نمیشه و حسرت بچه ولی ی موجود زنده تو شکم بود و مرد خدا میفهمی مردش تمام مثل من ک مردم قلبم خنده ام روحم احساساتم خدا از بچگی زجرم دادی تا الان بخدا دیگ نمیتونم کم اوردم چقدر سخته به خدای خودت بگی خدا توروخدا بسه
584
چ میخورین پس

مهمون داريم شوهرم بره از بيرون بخره يا تخم مرغ بخورن به من ربطي نداره ديگه 

مهمون يه روز يا دوروز نه يكماه😒

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
پ ناهار چی

شب ۳.۵ خوابیدم ،۵وده دقیقه نماز تا طلوع بیدار و مشغول .الان هم واقعا خسته ام ولی یکم سختمه بخوابم ،به خاطر بارداری اذیت میشم.

نهار رو هم خدا بزرگه ،نخوابم اذیت میشم

روزتون خوش

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1170