2733
2734
فدات عزیزم  اره واقعا من عداب وحدانم دارم چون اول خودم مریض شدم اینا از من گرفتن  اویشن ط ...

اويشن و پونه را دم كن براي گلو درد خوبن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یبار تو گفته بودی خارجی بگیر برا واکسن ۱۸ماهگیش عالی بود  ولی الان ایرانی دارم

اره راس ميگي عكسشم دادم يادم اومد اون كه عالي بود 

ايراني مفت نميارزه من هر بار يكم خارجي ميدم اب رو آتيشه اما ايراني بدم يسره بايد پاشويه كنم و شياف بزارم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
فدات عزیزم  اره واقعا من عداب وحدانم دارم چون اول خودم مریض شدم اینا از من گرفتن  اویشن ط ...

اخی منو پسرم دوماه تو این سرما خوردگی بودیم من خوب میشدم از من میگرفت اون خوب میشد ازش میگرفتم باردارم هستم دارو نمیتونستم بخورم عذابی بود

الان بهش نده اویشنو تبش امد پایین یه قاشق چایی خوری بریز تو یه لیوان اب جوش روش نباتم بنداز و بعد با کاسه بپوشون دم کنه 

بعد صافش کن بده بخورن اویشن ضد سرفه است اگ حوصلشو نداری شربت پدی کاف بگیر براشون اونم با عصاره اویشن ضد سرفه است 

ابریزش بینی اگ دارن هم محلول اب و نمک درست کن در حد یکی دو قطره بریز بینیشون کیپ نشه

ولی اگ چرک داره گلوشون حتما تخم بالنگو امتحان کن ما باهمین خوب شدیم از بس گلومون چرک داشت هیچ دارویی جواب گو نبود

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2738
بچه ها قرص استامینوفن ۳۲۵با شیاف ۳۲۵ فرق دارن  برا پسر ۹سالم قرص نوشته میتونم بجاش شباف بذارم ...

عددشو نميدونم ولي براي ٩ ساله همون شيافو بزار ولي قرص نده ديگه  قبلش

2706