2726
خیلی بد قلقی میکنه طفلی حال نداره میترسم لرز کنه

ن توی این هوا  حموم نبری طفلی رو.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورقه های نازک خیار بزار رو تنش کف پاهاشو اب و نمک بزن  حوله نمداد بزار رو شکم و پشتش  ا ...

ممنون از توضیحاتت 

دکتر بردمش گفت ویروسه و ی سرما خوردگی ساده حتی انتی بیوتیکم ننوشت 

هممون مریض شدیم 

2728

شياف نداري يا استا تو خونه ؟ 

وقتي خوابيد جورابشو خيس كن با يكم سركه پاش كن وقتي خشك شد از پاش دربيار زود خوب ميشه 

خاكشير هم با شكر خوبه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
ممنون از توضیحاتت  دکتر بردمش گفت ویروسه و ی سرما خوردگی ساده حتی انتی بیوتیکم ننوشت  هم ...

پس مایعات فراوون بهش بده بخوره ک ادرارش زیاد بشه دفع کنه بیماری رو 

گل‌گاو زبونم خوبه 

سرفه میکنه دم کرده اویشن بده بهش

تخم بالنگ هم داری خیلی کم تو اب موش بریز پف کرد بده بهش بخوره سینش نرم بشه

خدانکنه بچه ها مریض بشن دیگه زندگی کاملا مختله نکنه تب کنه نکنه از بیحالی‌دست و پاشو زخم کنه تو بازی وای ک خیلی ستته مادر بودن

ایشالا بچتون زود زود خوب میشه 

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
دیشب بردمشون دکتر  استامینوفون داده اونا رو مرتب میدم ولی بازم داغن

استا هيچ وقت ايراني نخر بدرد نميخوره شياف هم هميشه داشته باش تو خونه 

ببين روش جوراب خيس خيلي زود جواب ميده پاش كن و بغلش كن راه ببر تا بخوابه و جوراب يادش بره 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
پس مایعات فراوون بهش بده بخوره ک ادرارش زیاد بشه دفع کنه بیماری رو  گل‌گاو زبونم خوبه  س ...

فدات عزیزم  اره واقعا من عداب وحدانم دارم چون اول خودم مریض شدم اینا از من گرفتن 

اویشن طبعش گرمه؟؟ تب دارن مورد نداره بدم ؟تخم بالنگم باید صبر کنم عطاریا باز شن

استا هيچ وقت ايراني نخر بدرد نميخوره شياف هم هميشه داشته باش تو خونه  ببين روش جوراب خيس خيلي ...

یبار تو گفته بودی خارجی بگیر برا واکسن ۱۸ماهگیش عالی بود 

ولی الان ایرانی دارم 

2706