2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مهم حس خودته من گذاشتم احمدعلی خیلیا گفتن سنگینه ترکیبش قدیمیه ولی هنوزم هروقت صداش میزنم حب علی رو ...

میدونم خیلی وقته از این پستتون میگذره میخ‌استم بدونم احمدعلی الان مدرسه میره از اسمش راضیه نیومده بگه مسخره ش میکنن یا خوذش دوسش نداشته باشه ؟

شما تهرانید؟

میدونم خیلی وقته از این پستتون میگذره میخ‌استم بدونم احمدعلی الان مدرسه میره از اسمش راضیه نیومده بگ ...

مدرسه ک نه ولی من زیاددد تو انواع جمعا میبرمش چون مهمه اجتماعی بشه 

شاید باورت نشه حتی اگ کسی احمد صداش کنه بشدت برخودد میکنه میگ من اقا احمدعلیم اسممو کامل بگو....

اما من خیلی خیلی از تکنیک جایزه استفاده میکنم مثلا رسمه خونمون کسی مثلا علیه روز میلاد امام علی نذری بده منو باباش هدیه بخریم بخاطر اسمش....

همچی ربط به نوع رفتار خودت داره ک چقد اعتماد بنفس بدی

احمدعلی رو پیش بقیه همیشه با لفظ اقااحمدعلی..‌احمدعلی جانم صدا میزنم با ایشونو شما خطابش میکنم...اعتماد بنفسو سقفو😅باهم به بچه بده 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
مدرسه ک نه ولی من زیاددد تو انواع جمعا میبرمش چون مهمه اجتماعی بشه  شاید باورت نشه حتی اگ کسی ...

مرسی از توضیحاتتون 

ایشالا  زیر سایه شما و پدرش  همیشه سالم و تندرست باشه

منم باردارم و و بچه م پسره و دوست داریم اسمشو احمدعلی بذاریم ولی خب همه میگن قدیمیه 

خیلی دو دل شدم سر اسمش

مرسی از توضیحاتتون  ایشالا  زیر سایه شما و پدرش  همیشه سالم و تندرست باشه منم باردا ...

بعد انتخاب همسرم انتخاب اسم احمدعلی جزو تصمیماتیه ک همیشه بخاطرش خودمو تحسین میکنم😅واقعا زیباست پرمحتوا خاص....

بر همه پسرانت نام علی بنهادی....ای بقربان دل بابایی تو حسین...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.