2726
عنوان

قرص کلونازپام برای کودک ۱ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 8658 بازدید | 68 پست
نه هر شب بهش نمیدم الان بار دوممه بهش دادم دیگه بی نهایت اذیتم کرده 

نه تورو خدا هر شب بده

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم مشکل تورو داشتم دکترای مختلفی بردم وهمه بهم شربت حساسیت میدادن ک اصلا خطر ناک نیست وخواب اورم هست منم هر۱۲ساعت ب پسرم میدم مثل سیتریزن وزادیتن یه قاشق چای خوری هم خواب ظهر داره هم شب 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
2728
دکتر به من یه شربت گیاهی داد اصلا اثر نکرد هیچی به هیچی ۱۰ بار دکتر بردم خیلی سخت میخوابه خوابش میاد ...

خونبایدک کلوتازپام بدی برای راحتی خودت چرااین کاروبابچه میکنی کاش نمیومدداخل تاپیک ت والااعصابم چنان خراب شد

دکتر به من یه شربت گیاهی داد اصلا اثر نکرد هیچی به هیچی ۱۰ بار دکتر بردم خیلی سخت میخوابه خوابش میاد ...

چه توقع ها داری از بچه یک ساله😦😦

من فقط دو یا سه باز زمان کوچکیش که اینقدر کولیکش شدید میشد که بی نفس میشد دیگه و کببد میشد، دکتر خودش گفت دیفن بده که بخوابه و بهش فشار نیاد

از اون موقع عذاب وجدان دارم

حالا تو بهش قرص میدی؟؟؟

واقعا عجیبه

تورو خدا نکن با طفل معصوم

عوارص داره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
عزیزم منم مشکل تورو داشتم دکترای مختلفی بردم وهمه بهم شربت حساسیت میدادن ک اصلا خطر ناک نیست وخواب ا ...

آخه میدونی ما تو خونوادمون همگی مشکل خواب داریم خیلی سخت میتونیم بخوابیم واقعا موندم

آخه میدونی ما تو خونوادمون همگی مشکل خواب داریم خیلی سخت میتونیم بخوابیم واقعا موندم

زادیتن رو امتحان کن حتما

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
اره از فردا دیگه نمیزارم ظهرا بخوابه ببینم باز چی میشه

باهاش بازی کن سعی کن وقتی میخواد بخوابه اون چیزیو که دوست داره واسش بیاری ببریش بیرون مهمون دعوت کن تا شب بعد یکی دوشب خوابش میزان میشه عادت میکنه

2706