2726
عنوان

قرص کلونازپام برای کودک ۱ ساله

8658 بازدید | 68 پست

کسی میدونه برای بچه میشه قرص کلونازپام استفاده کرد یا نه؟ بچم کل شبا بیداره اصلا خواب نداره خیلی اذیتم میکنه کلا دیوونم کرده از وقتی به دنیا اومده همینطوره خواب و خوراک نداره خواهشا راهنماییم کنید.

دکتر داده؟ برای خواب؟🤤🤤🤤

چند وقتش هست؟

پسر منم بیداره🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر داده؟ برای خواب؟🤤🤤🤤 چند وقتش هست؟ پسر منم بیداره🤣🤣🤣

نه دکتر نداده سرخود الان دادم بهش نیم ساعت دیگه حتما روش اثر میکنه میخوابه بخدا دیوونه شدم روانی شدم از دستش ۱ سالشه فوق العاده پرتحرک هیچی هم نمیخوره نمیخوابه هم

2728
نه دکتر نداده سرخود الان دادم بهش نیم ساعت دیگه حتما روش اثر میکنه میخوابه بخدا دیوونه شدم روانی شدم ...

نکن توروخدا

اعصاب بچه نداشتی چرا بچه اوردی؟

پسر من ۲ ساله و هنوز بیداره

شبی نشده زود بخوابه

کم خواب و پر تحرک

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نه دکتر نداده سرخود الان دادم بهش نیم ساعت دیگه حتما روش اثر میکنه میخوابه بخدا دیوونه شدم روانی شدم ...

خیلی کم عقلی دیوانه ادم ب بچه یکساله کلونازپام میده وقتی بچت یهویی تشنج کردمتوجه میشی بابچت چکارکردی 

ببرش مهد با بچه ها بازی کنه اینقدر میدوه بیاد خونه غشه .قبل خواب برید حمام.برو دکتر دکتر دارو میده به پسر من داد.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
2706