2703
2553
نبابا من خیلی حوصلم تو خونه سر میرفت کلافه بودم زود شروع کردم ک سرم گرم شه.اخه اسفند حیفه ادم کلی می ...

منم همش امروز فردا میکنم،همش در حاله خوابیدن هستم روزا،شبا بیدارم که اونم نمیشه کاری کرد

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همش امروز فردا میکنم،همش در حاله خوابیدن هستم روزا،شبا بیدارم که اونم نمیشه کاری کرد

دیوونه ببخشیدا خخخخ

خونرو تمیز کن ببین چه حالی میده همه چی برق افتاده  ترو تمیز سرجاش مرتب منم تا صب بیدارم بعد تا 11 میخ ابم

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
من نصف کارامو انجام دادم از اشپزخونه شروع کردم

درد بگیر اشپزخونه انشالله چقد کار داشت پدرم درومد کمر ادمو میشکونه 

2456
پس کی کاراتو میکنی؟بچه داری؟

اره بابا سه سالشه ده بیدارم میکنه صبونه بدم بهش.منم دیگه نمیخوابم یا ظهر چرت میزنم.شوهرم 7 هشت میاد تا اونموقع ده بار کارامو کردم

2714
آخی،چرا؟تو اسباب کشی؟ صاحب خونه ای یا مستجر؟

نه عزیزم مستاجرم پین شیشه بالاش در اومده بود ریخت رو پایینیا نصفش شکست نصفش سالمه حالا سالمارو شستم چیدم اگه خدا پول برسونه اونارم بخرم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
من واقعا نميدونم بايد چيو بتكونم اخه تازه عروسم تازه چيدم فعلا نياز نيس ديگه اما دوس دارم ي تنوعي هم ...

تو فعلا امسال استراخت کن.هیچی نمیخاد بتکونی،ساله دیگه بتکون😂😂

نه عزیزم مستاجرم پین شیشه بالاش در اومده بود ریخت رو پایینیا نصفش شکست نصفش سالمه حالا سالمارو شستم ...

آخی عزیزم،چه بد،با این قیمتای فضایی هم فک کنم سه چهار تومن افتادی تو خرج

انشالا زود خونه بخری راحت شی از اسباب کشی

خونه تكوني ب چي ميگين چرا من كاري ندارم

فرش وپتوها پرده شستن روفرشی شستن مبلارو تمیز کردن بوفه و ظرفای تو کابینتو تمیز کردن کمد لباسا ولوازم آرایش ودستشویی وحموم ولوازم برقی روتمیز کردن سرامیک تمیز کردن دیوار تمیز کردن چیزای به درد نخور رو دور ریختن خیلی از این کارا رو همیشه ام انجام میدیم ولی بره عید ویژه تر تمیز میکنیم

آخی عزیزم،چه بد،با این قیمتای فضایی هم فک کنم سه چهار تومن افتادی تو خرج انشالا زود خونه بخری راحت ...

نه فک نمیکنم اون قیمت بشه آخه جی سی سی میخرم

آخی عزیزم،چه بد،با این قیمتای فضایی هم فک کنم سه چهار تومن افتادی تو خرج انشالا زود خونه بخری راحت ...

ممنونم مستاجری واقعا سخته

2706