2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا شبا بیدار میشه 😑 اخههههی خیلی باحالههه

کلا از وقتی حامله بودم 

ساعت ۳ میخوابید😐

تو زمان حاملگیم تا ۳ اینقدرررررر لگد میزد که خوابم نمیبرد

بعدشم کولیک داشت تا ۳ خوابش نمیبرد

بعد هم همون روال رو ادامه داد🤣🤣🤣

اصلا امکان نداره شب زود بخوابه

امشب چون مریضه و دارو میخوره، ساعت ۱۱ خوابید و ۲ بیدار شد😐😐😐

منم بالای سرش بیدار بودم و نخوابیدم

احتمالا ساعتای ۶ یا ۷ خوابش ببره دیگه😣😣😣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728
به زبان فارسی مسلطم میخوای یادت بدم 😀😅

زیاد هم مسلط نیستید!

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
انگليسى هم بلدم ولى نع در حد اون دو تا چون به مرور ادم خيلى يادش ميره نميدونم من تو ايران تركى رو يا ...

سلام مدرک المانی از کجا گرفتی ودر  چه سطحی مدرک گرفتی

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..
2706