2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
انگلیسی چی ؟منم میخام یاد بگیرم چحوری برنامه ریزی کنم عزیزم

انگليسى هم بلدم ولى نع در حد اون دو تا چون به مرور ادم خيلى يادش ميره نميدونم من تو ايران تركى رو ياد گرفتم كامل  و المانم المانى ياد گرفتم مدركم گرفتم به نظرم شما كلاس برو 

2714
مرسی از راهنماییت😃

عزيزم همين فكر به ذهنم رسيد چون زبان فراره و بايد با اين و اون سر كلاس ارتباط برقرار كنى يعنى كنتاكت داشته باشى تا مكالمت و دستور زبان و جمله سازيت قوى بشه يا اينكه تو يه كشورى زندگى كنى كه ميخواى زبانش رو ياد بگيرى مثال فرانسه ديگه خواه نا خواه مجبورى ياد بگيرى خوب ميتونى سى دى هاى اموزش زبان رو بگيرى گوش كنى يا بريزى تو گوشيت به جاى گوش دادن به موزيك به برنامه گوش بدى ولى بازم ميگم هيچى جاى كلاس رو نميگيره موفق باشى

من دو زبان😎😎😎

اولیش فارسی

دومیش هم زبون صحبت کردن پسرم🤣🤣🤣🤣

دومی رو فقط من و پسرم مسلط هستیم😆😆😆

همسرم دست و پا شکسته متوجه میشه😐😐😐

مثلا خیلی هم بانمکم😓😓😓

کم خوابی فشار اورده خواهر🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دیوونه🤣🤣 برو بخاب زیاد فشار نیار🤣💤😴

خیلی تحت فشاره مغزم

امیدوارم درکم کرده باشی🤣🤣🤣

پسرم بیداره😐😐😐

اگه میای یکم نگهش داری من یه چرت بزنم🤣🤣🤣

بهش میگم پسرم چشمام گرمه خوابه بگیر بخواب😐

اومد انگشتاش رو کرد تو چشمام میگه نهههه سرده🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اخییی عزیزممم چن سالشه ؟بیار من نگه دارم عاشق بچم

نزدیک دوسالش هست😀😀😀

داره کمد رو میریزه بیرون الان😐😐😐

2706