2726

سلام.من هفته ۱۸ بارداری هستم بعد نزدیکی خونریزی کردم اما کم بود یعنی جوری نیست که ازم بره.شیاف گذاشتم.کسی تجربه مشابه داشته؟خیلییییی نگرانم.فردا وقت سونو آنومالی دارم.اگه خدایی نکرده چیزی بشه میمیرم.دیگه اینبار طاقت یه سقط دیگه ندارم.دعام کنید😢😢😢😢

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

ان‌شالله چیزی نمیشه و به سلامت بغلش میگیری 

من هفته ۳۲ خونریزی داشتم لک هم نبودا 

زیاد بود

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ان‌شالله چیزی نمیشه و به سلامت بغلش میگیری  من هفته ۳۲ خونریزی داشتم لک هم نبودا  زیا ...

توکل به خدا دارم میمیرم از نگرانی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شماکه دوبار سقط داشتی چرا نزدیکی داری؟دکترت نکفته نداشته باش؟الانم نگران نباش انشالله جیزی نیس استرا ...

از اولش مشکلی نداشتم حتی لکه بینی ولی ایندفعه...

توکل به خدا دارم میمیرم از نگرانی😢

برو کلاس های بارداری که انقدر الکی به خودت و بچت استرس ندی گلم

یکی از خون دیدن های بدون اشکال بعد نزدیکیِ اگه لکه باشه و تکرار نشه مهم نیست مویرگ ها پر خون میشن داخل واژن سر یک مویرگ پاره میشه اینطوری میشه

خداروشکر
ايشاالله که چیزی نیست گلم. احتمالا بخاطر نزدیکیه. فردا هم میری سونو خیالت راحت ميشه. فقط گلم تو اونج ...

از اول این بارداریم مشکلی نداشتم.تو سه ماه اول که حساس تره مشکلی نبود ولی نمیدونم چرا الان..‌.دعام کن

منم دو سه هفته پسش لک دیدم و سریع قطع شد شیاف هم نداشتم انشالله خیره سه ماه رو که رد کردی خطر سق ...

انشاالله بچت به سلامتی بیاد بغلت عزیزم.

واسه من از لک بیشتره ولی زیادم نیست دارم میمیرم از دلشوره...دعام کن عزیزم

2706