2733
2734
عنوان

یه چی شنیدم دارمـم میترکمـ از غصه.

568 بازدید | 28 پست

نوه عموی مامان من متولد ۷۷ هست من روزی که دنیا اومد رو یادمه...بنده خدا تو شهر کوچیک هستند و تو ۱۵ سالگی اینا شوهرش دادن.حالا با دو بچه شوهرش گفته تو بداخلاقی رفته زن گرفته.اینم طلاقو بچه ها پیش مادربزرگ و  پدربزرگشون هستند.

خاک بر سر اون پدر مادر که کودکشون رو عروس کردند و خاک بر سر مردی که این بلا رو به سر این بڃه اوررد....خواستم بگم نیاید بگین ازدواج با بڃه تصمیم ـشخصیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا چ ربطي داره مگ سنش ك زياد ميبود ديك شوهرش اين اخلاق رو نميداشت،؟😐😐😑😑😑😑😐😐😐😐😐😑😑😐😐😐

معلومه کهـ نه دادن به یه مرد ۳۵ ساله که مهندسه...اینم به مامانمـ گفته خاله من اولا ازدواجم ازش چندشم میشد و بعدا مرده گفته تو بداخلاقی و....بچه طفل معصوم چه میفهمه...والا خواهر زاده من متولد ۷۸ هست هنوز عروسک میخره...  

2738
حالا شوهرش میره زن چهارده ساله و جوون میگیره باز

اره لابد.مردک بی فرهنگ.البته من از مامان بابای دختره متنفرم...اگه بدونی چه طفلیه دختره.به مامانم گفته شبا خوابم نمیبره میگم بچه هام چیکار میکنن

اره لابد.مردک بی فرهنگ.البته من از مامان بابای دختره متنفرم...اگه بدونی چه طفلیه دختره.به مامانم گفت ...

تا اینجور پدر مادرا هستن که دختر نوجوانشونو به مرد گنده میدن ،مردها هم جرات خواستن دخترهای نوجوان رو دارن،حالا الان یه عده میان میگن من ترشیدم دارم حسودی میکنم😂😂😂😀

شوهرش هرزس چ زنش زیربیست باشه چ بالای ۳۰ اون ادم اینکارومیکرد.ربط بسن دختره نداره.البته اختلاف سنیشون بیش ازحدبوده درسته.منم متولد ۷۷ام ۱۷سالگی عقدکردم ۱۹ سالگیم عروسی کردم الانم دوسال ازعروسیم میگذره چن ماه دیگه ۲۱ ساله میشم تاالان بخاطرخودم نزاشتم بچه دارشم ولی خداروشکر ازاینکه ازدواج کردم توسن پایین ناراضیی نیستم.نمیشه ک همه روبایه چوب بزنی برای ازدواج بنظرمن سن عقلی خیلی مهمتره تا سن شناسنامه ای.پدرمادراین دخترم حتی اگ تو سی سالگیم میخواستن دختروشوهربدن انتخاب خوبی نداشتن چون ب خیلی فاکتورای مهم برای جواب خاستگارتوجه ندارن

خدایا مرسی🙏❤🙏                                                              
شوهرش هرزس چ زنش زیربیست باشه چ بالای ۳۰ اون ادم اینکارومیکرد.ربط بسن دختره نداره.البته اختلاف سنیشو ...

چقدر وحشتناک ۱۷ سالگی...مامان منم زیر ۱۸ نرفته ۴۰ سال پیش 

والا من ماولد٧٩ام١٩سالمه خاهرزاده شما ديك خيلي كودك درونش فعاله

والا شما خیلی هول کردید موندم اخه تو بچگی چه جور پدر مادرت رضایت دادن.خواهر زاده من حالا باید بره دانشگاه .دو تا پسر خوب بشناسه...مگه عصر حجره...دیگه تو دهاتا هم ۱۸ شوهر نمیدن...حالم بهم بخورد

2706