2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجوری اون چی بخوره‌. ریدم تو این مدل زندگی

عزیزم شما هر روزشامتو زود بزار ببینه غذای شما آماده اس نمیره اونجا بعدم یه چن باری خودت غذا زیاد درست کن بگو ببریم خونه مامانم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

وااااا ما هم اونحوريمً اما من خودم يهو دعوت ميكنم

مثلا الان گوشت نداشتيم گفتم بخر نگفتم واسه اونروز ميخوام 

فردا هم ميگم كميً ميوه دلم ميخواد اونم ميگيره بعدش دعوتم رو ميكنم و بعد به شوهر ميگم گفتم بيان مامان اينا 

همين 

بيخود هميشه كه نبايد ما بريم 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2728

درست مثل دختر خاله من😆 دختر خاله من با سه تا بچه و شوهرش هر هفته 3 شب میرن خونه خالم میخورن میخوابن بیچاره خالم با اون سن و سالش برا اونا هی دولا راست میشه رخت خواب پهن میکنه.. خیلی بده

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

داماد شاخ گاوی بیش نیست  

این چیزا ب زبون آوردن نداره 

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
چرا تو خونه نمیتونی؟ اخه ما اصلااااا نه یه کیلو میوه میبریم واسشون نه تو خونه نه بیرون دعوتشون میکنی ...

چون بچه کوچیک دارم نمیشه نه من شوهرم همه مناسبات کیک میخره تولد همشون یا دوغ ‌نوشابه و اینا میخریم توهم خب یه چی ببر هرسری من خودم همش بستنی و‌تنقلات می‌خرم یاهرچی ک لازم باشه