2733
2734

وا خودت دعوتشون کن به شوهرتم بگو مثلا فردا مامانم اینارو میخوام بگم خجالتی دارم ازشون 

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیشه خریدا با اونه

شماهم نرید خونه مامانتون بعد چند وقت گفت بگو به این دلیل نمیرم چون خجالت میکشم یا عصرها بریم برا شام و ناهار بیاین خونه

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
2738
شماهم نرید خونه مامانتون بعد چند وقت گفت بگو به این دلیل نمیرم چون خجالت میکشم یا عصرها بریم برا شام ...

اصلا به روی خودش نمیاره که مثلا موقع شام بریم.بهشم بگم پاشو بریم خب ناراحت میشه‌.

خب پدرته چه اشکال داره منم همش اونجام تو خونه ک نمیتونم یه وقتامیبرمشون رستوران تو جاجرودی جایی

چرا تو خونه نمیتونی؟ اخه ما اصلااااا نه یه کیلو میوه میبریم واسشون نه تو خونه نه بیرون دعوتشون میکنیم‌هیچی

خب بگو وسایل مهمونی بگیر دعوتشون کنیم. از چی میترسی؟

روم نمیشه🙁 میگم شاید منت بذاره! بعد چرا خودش به ذهنش خطور نمیکنه بگه مامانت اینارو بگو بیان. خیلی رو مخمه

روم نمیشه🙁 میگم شاید منت بذاره! بعد چرا خودش به ذهنش خطور نمیکنه بگه مامانت اینارو بگو بیان. خیلی ر ...

وا روشدن نداره که. اصلا نترس با قاطعیت بگو اخر هفته میخوام بگم بیان اینجا. کم کم عادت میکنه هرکاری یه شروعی داره دیگه

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
2706