2726
عنوان

این فکر بچه خواهرم شبا نمیزاره بخوابم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2465 بازدید | 112 پست

استاتر

میدونم خیلی شرایط سختی هست برا تصمیم گیری

ولی مطمئنا اگه بیاریش پیش خودت و محبتی که بهش نشده رو جبران کنی مطمئن باش خدا پاداشش رو بهت میده

اول از نظر همسرت مطمئن بشو

بعد میتونی استخاره کنی اگه واقعا نمیدونی

البته میگن در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

میتونی از یه مشاور هم کمک بگیری برا بزرگ کردن دو بچه با فاصله ۲ سال

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
استاتر میدونم خیلی شرایط سختی هست برا تصمیم گیری ولی مطمئنا اگه بیاریش پیش خودت و محبتی که بهش ...

اره باید ی مشاوره برم

اصلا دوس ندارم ضربه ی بعدی رو من بزنم به روح کوچیکش😔😔😔 دعا کنید بهتذین تصمیمو بگیریم

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره باید ی مشاوره برم اصلا دوس ندارم ضربه ی بعدی رو من بزنم به روح کوچیکش😔😔😔 دعا کنید بهتذین تصم ...

ان‌شالله بهترین اتفاق میافته

خیلی زیادن افرادی که بچه دارن و میزن یه بچه از پرورشگاه میارن

این که دیگه باز بچه خواهر هست و عزیز تر

ولی اگه خواستی بیارید حتما دنبال کارای حضانت باشی

چون باز سه یال بعد خواهرت نیاد بگه چرا پیش شما بود و فلان نباید میبردید و طلب کار بشه یا شوهرش

باز دوباره ضربه نخوره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊