2726
عنوان

این فکر بچه خواهرم شبا نمیزاره بخوابم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2465 بازدید | 112 پست

بعدشم یک راه حل دیگه اینه به خواهرت بگو زنگ میزنم شوهرت بیاد پسرتو ببره داره دیونه میشه نه پدر داره نه مادر اینجوری شاید یکم بفکر افتاد و ترسید 

بنظرم اگه شوهرش خوبه زنگ بزن باباش حداقل اون پدری کنه براش حیفه 

بعد اگه قبول نکردن بیار پیش خودت و ....

بعدشم یک راه حل دیگه اینه به خواهرت بگو زنگ میزنم شوهرت بیاد پسرتو ببره داره دیونه میشه نه پدر داره ...

باباش عاشقشه

ولی شرایط نگه داری بچه رو نداره صب تا شب سرکاره و مامان باباش پیرن

ابجیمم از خداشه پیش باباش باشه کلی با مامانم دعوا کرده که عه چرا اوردینش پیش خودتون باباش عرضه نداشت نگهش داره انگار که بچه ش یه جونور مزاحمه😪😪

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جبران چیو نفهمیدم چرا داره مامانشم اتفاقا راضی نیس ب ازدواجشون ایشاله قلم پاش بشکنه اصلا😒😒

منظورم اینه علت طلاق خواهرت چی بوده ؟

و چرا خودش دوست پسر گرفته از سر تلافی کردن ؟

چون خیلی از زنا از سر تلافی کردن طلاق دوست و... میگیرن بعد جدایی

عزیزم من بچه ام الان روی دوشمه. توروخدا تنهاش نزار . توروخدا نگهش دار مثل بچه خودت. میدونم خیلی سختیها داره ولی به جون بخر ‌ . خدا خودش شاهده. دلم و خوون کردی 

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
2728
منظورم اینه علت طلاق خواهرت چی بوده ؟ و چرا خودش دوست پسر گرفته از سر تلافی کردن ؟ چون خیلی از زنا ...

نمیدونم ولی فکر نکنم

دیگه نمیخواد شوهر قبلیشو اینو مطمئنم

میگه عرضه نداشت جدا شدم ازش

عزیزم من بچه ام الان روی دوشمه. توروخدا تنهاش نزار . توروخدا نگهش دار مثل بچه خودت. میدونم خیلی سختی ...

با این کامنتا دلم قرص میشه که منم میتونم وقتی شماها تونستید....❤️😔

نمیدونم ولی فکر نکنم دیگه نمیخواد شوهر قبلیشو اینو مطمئنم میگه عرضه نداشت جدا شدم ازش

این وسط کار شما خیلی مهمه اگه واقعا راه داره شوهرشو و خواهرتو یجوری بخاطر بچه بهم برسونید که احتمالش خیلی کمه 

با پدرش صحبت کنید شما بگید بچت دیونه میشه حداقل یا زن بگیره یا خودت و شوهرت راهی پیدا کنین

بعد شوهرش خواهر و یا برادری نداره ؟

یه خانواده خوب درست کن‌ . گرم و صمیمی با دوتا بچه هات.  خدا شاهده عزیزم خودش کمکت میکنه. مادر واقعی هم گاهی خسته میشه عصبانی میشه دعوا میکنه ‌ ‌ . هیچکس مثل تو نمیتونه مادری کنه براش. تنهاش نزار

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
یه چیزی بگم از طرف شوهر برادرشوهر دلسوزه بچه برادرشه خیلی و از طرف مادر خالش 

عمو مثل باباشه و خاله مثل مادرشه 

حالا اگه واقعا واقعا شرایط اونا افتضاحه وظیفه شماست فقط تنهاش نذارین خدا میدونه این ماجراتون تا ابد تو ذهنم میمونه از بس ناراحت شدم

این وسط کار شما خیلی مهمه اگه واقعا راه داره شوهرشو و خواهرتو یجوری بخاطر بچه بهم برسونید که احتمالش ...

دو تا داداش داره یکی از یکی عوضی ترن ولی خودش خیلی پسر خوبیه

خیلی داغون شده بعد طلاق ولی بخاطر بچه ظذهرو حفظ میکنه بهش محبت میکنه در حد خودش

نه میدونم خواهرم دیگه برنمیگرده عاشق دوس پسر ش شده🙄🙄🙄🙄🙄

ولی بسرم زد بیارمش پیش خودمون.....

یه خانواده خوب درست کن‌ . گرم و صمیمی با دوتا بچه هات.  خدا شاهده عزیزم خودش کمکت میکنه. مادر و ...

تنهاش که نمیزارم....

دعا کنیدبراششش🙏❤️😢

یه چیزی بگم از طرف شوهر برادرشوهر دلسوزه بچه برادرشه خیلی و از طرف مادر خالش  عمو مثل باباشه و ...

اره من که پیر شدم از غم این بچه

برای مامانم شده آینه دق

خدا خیرم نده انقدر که میبینمش حالم بهم میریزه از رفتارشون با بچه

سعی میکنم کم برم...

چه خودخواهم...

اتفاقا باید بیشتر برمممم😭😭😭

2706