2726

خطرناك نيست

نزديك روز مادره شمام مادرى براى منم دعا كن مرسى

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راستی وزن بچتون چقدره و اینکه طول سرویکس داخلی گرفتن ازتون؟

هنوز نرفتم.این هفته نوبت دکتردارم.😩

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
عزیزدلم حتما تو رو خدا شمام دعا کن اخه دو قلو دارم میترسم زود دنیا بیان

برات ٥ تا صلوات فرستادم و پيشاپيش خدا صبرت بده 😁 چند ماه اقدام بودى؟

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
مرسی عزیزدلم از اولش تا الان استرس دارم خدا خودش تا اینجا اوردتم کمکم کنه هفته سی رو رد کنم 

اصلا استرس نداشته باش.خداخودش مواظبشونه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من استراحت مطلقم خیلی میترسم اقبل ازین اصصصلا نداشتم

اگه عفونت نداری استرس نداشته باش کلا بعضیا تو بارداریاشون ترشحشون زیاده. 

شیاف استفاده نمیکنی؟؟چون شیافم ترشحو زیاد میکنه

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2706