2726
ممنون عزیزم.نمی دونم من از نگاه بقیه اذیت میشم، همیشه هم شوهرم بهم میگه مشکلت اینه که به حرف دیگرون ...

امون از دخالتا چشم ندارن دونفر که با هم عاشقانه زندگی میکنن ببینن

دوستان عزیزم من خانم سعیدی ام
بچه عشقه  خدا به هر کی نداره بده  چون زندگی بدون اون بی معنیه

خدا به هرکی که دوست داره بده نه به هرکی نداره ماییم که نمیخوایمم در نظر بگیرید که برامون دعا محسوب نمیشه نفرینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به هرکی که دوست داره بده نه به هرکی نداره ماییم که نمیخوایمم در نظر بگیرید که برامون دعا محسوب ن ...

شما هم یه روزی بالاخره میخوای این حس مادری رو تجربه کنی عزیزم 

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
2728
ممنون عزیزم.نمی دونم من از نگاه بقیه اذیت میشم، همیشه هم شوهرم بهم میگه مشکلت اینه که به حرف دیگرون ...

واقعا همینطوره،،،یبار یکی تو جمع خطاب به من گفت ارزش زن به بچشه ، من فقط نگاش کردم،،،گفتم تو خوبی😂 البته چون خیلی پیر بود جوابش رو ندادم

ان شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد ، واقعا آدم شجاعی هستی، من خیلی دوست دارم (بعد از اینکه بچه دار ش ...

ان شاء الله اگ تو اقدامی و بچه میخوای خدا بهت ی خوبشو بده گلم ❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
شما هم از اون دسته آدمهایی هستی که فکر میکنی نگاه خودت به زندگی درسته و واسه همه یه جور نسخه میپیچی

وااات!

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
شما هم یه روزی بالاخره میخوای این حس مادری رو تجربه کنی عزیزم 

من از زمانی که یکم فهمیدم زندگی و بچه چیه از ۱۶-۱۷سالگی نظرم این بوده همه اون موقع میگفتن مجردی الانم میگم ازدواج کردم نظرم همینه بعد به زور میگین یروز بالاخره میخوای میشه انقد عقایدی که از بچگی بهتون یاد داده شده سعی نکنید به بقیه بقبولونید چون شاید طرز فکره کسی واقعا با شما متفاوت باشه؟اگر شما دوست داری و یروز احساس نیاز بهش کردی قرار نیست همه به این حس برسن چه اصراریه که میخواید به زور به کسایی که میگن نمیخوایم بگید بالاخره یروز میخواید حتما میخواید نمیشه امکان نداره باید بخواید ای بابا این مگه قانونه حالا اون بچه ی بی صاحاب تو زندگیم نباشه مگه زندگی زندگی نمیشه؟

به نظر من بچه دار شدن یه سرابی بیش نیست. توقعاتی که  از بچه داری لزومی نداره در آینده برآورده بشه. شاید در کوتاه مدت بچه خیلی شیرین و ناز و گوگولی باشه و از بودنش لذت ببری ولی در آینده یه موجود کاملا مستقله که حق داره به روش خودش زندگی کنه. حالا درست یا غلط. و تو هرگز نمیتونی جلوی غلطشو بگیری و جز حرص خوردن واست چیزی نداره. به نظرم بچه وظیفه ای در قبال پدر و مادرش نداره چون خودش در به دنیا اومدنش نقشی نداشته. این که توقع داشته باشیم در آینده از ما مراقبت کنه توقع زیادیه.

به نظرم تنها دلیل واقعی بچه دارشدن غریزه هست ولاغیر و هر دلیل دیگه ای که بیاریم فقط داریم خودمونو گول میزنیم.

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
چه ادم شجاعی هستی ،،،، من از حرف مردم میترسم ، ریسکش زیاده ، ممکنه شوهرت نظرش در اینده عوض شه ،وشما ...

شوهر کم اصلا نمیخواد توافق کردیم و هردو بچه نمیخوایم 

تا خدا با من است زمانه با من است .
ان شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد ، واقعا آدم شجاعی هستی، من خیلی دوست دارم (بعد از اینکه بچه دار ش ...

اخه باید هردو راضی باشین منم شوهرم هردو دوس داریم بچه بیاریم از بهزیستی اگه دلمون بچخ بخواپ

تا خدا با من است زمانه با من است .
تربیتش که شبیه خودت میشه هرچی بکاری  درو میکنی اینو به چشم دیدم سالمندان هم جای بدی نیست پر ...

پس موافقی بچت بزارتت خانه سالمندان بخاطر امکاناتش😐😐😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

قطعا هر وقت ادم حس میکرد اونقدر کامل شده و ارزشمنده که ازش ی نمونه دیگ باقی بمونه باید بچه دار شه 

ی جا دیگ گفتم اگر قانونگذار بودم برا ازدواج چ قانونی میزاشتم اینجا هم میگم اگر قانون گذار بودم میگفتم هر زوجی که بخوان بچه دار شدن اول باید یکسال دوره اموزش بچه داری و کارگاه روانشناسی کودک بگذرونن مدرک بگیرن بعد اجازه اقدام میدادم😑😑

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من عاشق شوهرم بودم اصلا از اول وحشتناک میخاستمش تا الان... حاضرم هر کاری براش بکنم , وقتی ازدواج کردم بعد چهار سال دلم خواست از عشقم یک ثمره داشته باشم واقعا هم الان هم من هم شوهرم بی صبرانه منتظر فرزندمون هستیم...بستگی به دیدگاه طرف داره

2706