2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لذت مادر شدن؟اینا معنایی نداره فقط نسل به نسل منتقل شده و انقد تلقین کردیم که غک میکنیم واقعا متفاوت ...

تلقین کردیم؟🙄من خودم عاشق نوزادم 

حتی مال دیگران.هیچ تلقینیم توش نبوده مگه میشه این کوچولوها رو دوست نداشت.ببینم شما ازدواج کردی؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
وقتي بچه دارشدي بعد ميفهمي تاالان هيچ لذتي ننبرزه بودي

لذتی که بخواد مایه ی عذابه یه موجود دیگه باشه واقعا چه لذتی داره؟بچه بیارم که میخوام من لذت ببرم؟همین؟؟من مادر بشم؟همش من من من من پس اون چی مگه عروسکه؟

منم همینطور فکر میکنم ، یه دوستی داشتم که زود ازدواج کرد و بچه دار شد ،،بعد همش خانم های  بالای ...

اصلا چطوری میشه به زندگی بدون بچه فکرکرد 

یه لحظه فکرکن همش خودتی و شوهرت به چه دزد میخوره بعد پنج سال زندگی مشترک بدون بچه زندگی چرت میشه هرجور حساب میکنم 

باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...
یه عده میگن حس مادری،،، ولی اگه اجبار جامعه نبود ،،خیلیا ترجیح میدادن این حسو تجربه نکنن،،،اخه منطقش ...

چقد مثل من فکر میکنی منم بچه رو مانع پیشرفت و ازاد زندگی کردن میدونم .

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
لذتی که بخواد مایه ی عذابه یه موجود دیگه باشه واقعا چه لذتی داره؟بچه بیارم که میخوام من لذت ببرم؟همی ...

چرا مايع عذاب بشه مگ ما عذاب ميكشيم ك اون بكشه😑

بعدم مدل زندگي هركس بسته ب تواناييشه

....‌
اصلا چطوری میشه به زندگی بدون بچه فکرکرد  یه لحظه فکرکن همش خودتی و شوهرت به چه دزد میخوره بعد ...

زندگی کسی بدون بچه چرت میشه که هیچ هدفی نداشته باشه.

تا خدا با من است زمانه با من است .
من نمیگم هیچوقت بچه نمیارم ،،،اتفاقا برنامه دارم برای چند سال دیگه،،،ولی واقعا 90درصدش به خاطر اجبار ...

چرا با اجبار بچه بیاری؟خب شما اگر طرز فکرت اینه این تابو رو بشکن 

فلسفه ی بچه دار شدن فقط و فقط خودخواهیِ پدر و مادراس‌

اکثریت گفتن بچه میارم که حسای شیرین رو تجربه کنم و دورم شلوغ باشه و تنها نباشم و ...

چند نفر از اینکه چی میتونن به بچشون ارائه بدن صحبت کردن؟؟؟ اصلا به این قضیه فکر نکردن

2706