2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب همون دلیل ک پدر مادراتون شما رو بدنیا اوردن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
همه ی اینا قطعا حس خوبی هست ،،،ولی منطق پشتش چیه

من اینو میدونم اگه بچه نداشتم هیچی  نداشتم.

ببین من عاشق شوهرمم  ولی وقتی مادر شدم تازه فهمیدم عشق یعنی چی

یه حس عاشقانه بی نهایت به کسی . از لحظه ای که فهمیدم تو شکمم هست.

وقتی بدنیا اومد  تازه معنی  عشق در نگاه اولو فهمیدم‌

کاری هم به منطق ندارم. چون خودم ادم احساسی هستم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
به شوهرم لطف بیخود نمیکینم زندگی مشترکه و همکاری

خب بچه هم ثمره ی عشقتونه 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
همه ی اینا قطعا حس خوبی هست ،،،ولی منطق پشتش چیه

اینا بیشتر از اینکه حسه خوبی باشه نتیجه ی تلقینه و حرفایی مه از اول مردن تو کلمون‌مثه خیلی چیزای دیگه چون قانون کردن که ازدواج کن بعدم بچه دار شو زندگی‌همینه هیچکس نگف اگه دوست نداشتی میتونی ازدواج نکنی اگه میخوای تنها باشی چه عیبی داره شاید تو میتونی و اینجوری دوست داری یا اگر ازدواج کردی ولی نخواستی بچه بیاری عیبی نداره مهم نیس این قانون نیس که حتما بچه بیاری میتونی متفاوت زندگی کنی 

مدتها به این قضیه فکر کردم ولی به نظرم منطقی جز خودخواهی والدین پشتش نیست. نمی دونم شایدم انسان فکر ...

اگه اینجور باشه نه منی هست نه تویی .خیلی عجیبه این حرفا

من خودم با اینکه خیلی عذاب وجدان دارم بخاطر ب دنیا اوردنش ولی میگم زندگی همینه 

اگه هنه ی ادمای روی زمین همین فکرو کنن ک اصلا ادمی روی زمین نبود

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706