2726

طفلی بینیهاش کیپه..هی بیدار میشه به زور اب دهن اشو قورت میده..

الان اون خوابه..من بالا سر بچه بیدارم..حرص میخورم از دستش.‌

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

به شوهرت چه ربطی داره. بعد از حمام تو چرا خشکش نکردی و مراقبش نبودی 😐 بلاخره که بچه باید حمام کنه. حرفی میزنی ها

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرت چه ربطی داره. بعد از حمام تو چرا خشکش نکردی و مراقبش نبودی 😐 بلاخره که بچه باید حمام کنه. ...

خانوم جلسه ای شدی...یه دهنتوووووو بببنددددد کم داشت😉😉😉😁😁

شوخی.بود.نزنی.یوقت#  

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2728

بابا مردا همین ک خودش میرن حموم خودشونو میشورن خیلی کاری میکنن شما نباید میزاشتی بچه رو ببره 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

🙁🙁

منم اونشب باباش میخواست ببرتش آب بازی تو حمام .نذاشتم ببره گفتم تو این سرما مریضش میکنه .

خودت نباید میذاشتی.

فردا صبح زود زود بیدارش کن بچه رو ببرید دکتر تا به حرفت گوش بده بعدا.

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

چجوری سرماش داده؟ 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
خانوم جلسه ای شدی...یه دهنتوووووو بببنددددد کم داشت😉😉😉😁😁 شوخی.بود.نزنی.یوقت#  

واااای عالی بود خندم گرفت واقعا

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊

بدو برو بخور براش بگیر

تو خواب تازه بهتره اذیت نمیکنه برا بخور گرفتن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بابا مردا همین ک خودش میرن حموم خودشونو میشورن خیلی کاری میکنن شما نباید میزاشتی بچه رو ببره 

امروز عادت بودم..موهاشو چسبونکی کرده بود..مجبوری شد

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

دیگه بچه سرما میخوره عزیزم الکی اوقات خودتونو تلخ نکن، حسابی بپوشونش، بینیم براش با قطره باز کن، یکمم زیر سرشو بلند کن، شربت سرماخوردگی بده، اگه بخور هم داری روشن کن تا صبح خوب میشه ایشالا، الان فصل سرماخوردگی همه درگیرن. 

دنیام=شوهرم+دخترم  
چجوری سرماش داده؟ 

کلا شیر اب رو میبنده تو حموم..هر چی میگم بچه یخ کرد..میگه نه خوبه😐

پسر منم سرماخورده.امروز بردمش دکتر.الان استفراغ کرد.خدا کمک کنه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
امروز عادت بودم..موهاشو چسبونکی کرده بود..مجبوری شد

فردا ببرش دکتر گناه داره

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706