2737
2734
عنوان

انتقال تجربیات به تازه مادرا.

152 بازدید | 12 پست

سلام.خواستم براتون از تب کردنای مسخره پسرم بگم که دوبار باعث تشنجش شد.دفه اول ۱۴ ماهه بود تب کرد. بردم پیش مادرشوهرم موندم تا تجربش کمکم کنه.غافل از اینکه باید میبردم دکتر.اصلا با دارو تبش پایین نمی اومد تا تشنج کرد.

دفه دوم ۲۰ماهگیش خونه بابام بودم دست و پاش یخ بود.فقط شقیقه هاش خیلی داغ بود.که اکثر اوقات شقیقه هاش گرم بودن.خلاصه به هرکی گفتم ببین این تب داره دست میزاشتن رو سرش میگفتن نه گرمشه.منم دیازپامشو ندادم و باز تشنج کرد.

اولین تجربه بچه که تب داره ببرین دکتر

۲.بعضی تب ها زیاد عالایم ندارن،با اینکه خیلی تب داره ولی دست پاش یخه

۳.به حرف هیچکس گوش ندین.اگه فکر میکنین تب داره حتما داره و بدون تب سنج نظر ندین که داره یا نه

اگه مادرای دیگه تجربه ای دارن ممنون میشم بگن مام استفاده کنیم

کلا به حرف مادر و به خصوص مادرشوهرتون که همه حرفاش دروغه گوش ندین همین و بس فقط دکتر حتی بهداشتم بیسواده حرف مفت زیاد میزنه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

اتفاقا همون مدلی که شما میگی دست و پا یخ میکنه و گردن و شقیقه داغه بعنی تبش ۴۰ درجه رو هم رد کرد پسر من اون‌مدلی تب میکنه سریع دارو بهش میدم خودشم همش حس میکنه سردشه

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهشا تب جدی بگیرید تو کودکان زیر پنج سال تب بالا باعث تشنج و حتی اسیب مغزی می شه 😔

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
در ضمن برا شمایی که تبش رو متوجه نمیشن چرا دما سنج نمیخرین؟ تشنج چیز ساده ای نیست

دماسنج جیوه ای از همه دقیق تره و دارم.اونا از بیتجربگی بود.الان یادگرفتم.در ضمن دکترایی که بردم پسرمو میگفتن تب تشنج فقط ترسناکه.آسیبی به مغز نمیزنه.

2738
من فقط نمیدونم این تب سنج جیوه ای ها چجوری نشون میده درجه تب رو  هرچی نگاه میکنم نمی بینم اون ...

من با تب سنج دیجیتال اندازه میگیرم نیم درجه اضافه میکنم با تب سنج جیوه ای یکی میشه تب سنج جیوه ای اگه بشکنه خیلی خطرناکه 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست