2726

واقعا بجه در خانواده ای که فقط جرو بحثه ،آینده ای نداره،پدر و مادر منم از همون اول جر و بحث داشتن و ما شاهد دعواهاشون بودیم الان سه تا بچه ایم هممون ناراحتی اعصاب گرفتیم با اینکه بزرگ شدیم و همیشه حسرت و غم رو دلمونه،ای کاش مادرم از همون اول جدا میشد

حالا روستاش کجاست مگه ؟خیلی دور افتاده ست ؟  الان اکثرا شهر ها بزرگ شدند و روستایی هام راحت میت ...

از اول اینجوری بود .اما خودشو ب این شدت نشون نداد.چون مشکلی نداشتیم من کار میکردم و درس میخوندم اونم سرکار میرفت کاری بکار هم نداشتیم تا اون استفعا دادو .........دردسرها شروع شد😭😭😭😭

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا بجه در خانواده ای که فقط جرو بحثه ،آینده ای نداره،پدر و مادر منم از همون اول جر و بحث داشتن و ...

اره بخدا.سوختن و ساختن جز ناراحتی اعصاب و بدبختی برا بچها چیزی نداره

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

منم تو خونه ای بزرگ شدم که ذره ای محبت و ارامش نبود اما پدرم با صبوری مادرم و تحمل کرد به خاطر ما.

بچه های طلاق ضربه های بدتری میبینن هیچ کی جای کس دیگه نیست بتونه قضاوت کنه اما انقدر دیدم تو پرونده های بابام بچه های طلاق که بلا سرشون اومده

خداروشکر
2728
الان جدا زندگی میکنید ؟ شما نرفتی روستا ؟

من اگه بمیرم..نه خودم میرم نه میزارم بچم گذرش حتی سایش به اونجا بخوره.حتی شده با بچم فرار کنم.از این شهر.

شوهرت خونرو ترک کرده رفته روستا؟ اگه ۶ ماه ترک کرده باشه تو دادگاه دستت جلواِ

اره رفته..اما چی جور ب دادگاه ثابت کنم؟؟.عدم تمکین

اره رفته..اما چی جور ب دادگاه ثابت کنم؟؟.عدم تمکین

نه حکمش عسر و حرجِ 

تمکین فقط مال زنِ 

شما میری دادخواست میدی با مذموم ترک خانواده .

۶ ماه اگه محل زندگیتون و ترک کرده باشه . مثلا خونه به اسم شوهرت باشه یا قلنامه به اسمش باشه.

چون نگه تو نرفتی باهاش . 

یک وکیل صحبت کن . خیلی دستت جلوِ 

هم ترکتون کرده هم نفقه نمیده 

خداروشکر