2737
2734
عنوان

مسخره کردن

431 بازدید | 59 پست

بچه ها اگه برای نامزدتون کلی خوشگل کنید و عکس بفرستید بعد نگاش کنه و هیچ واکنشی نشون نده بعدش بهش زنگ بزنیدبگیدخوب شدم ؟، بگه خوشم نیومدازعکست خیلی چاقی یه کم لاغرشو،ناراحت میشید یاکسی که ناراحت میشه دخترلوسیه؟یااگه بهتون بگه دستت زمخت و زشته بعدش بگه شوخی کردم،درصورتی که خودشم ظاهرخیلی فوق العاده ای نداره،منظورم اینه ایراداتتونو به روتون بیاره شوخی شوخی

اگ من بودم بصورت متقابل ب روش میاوردم

خانوم بازی و اینام حالیم نی والسلام

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه با همچین کسی نامزدی و هنوز عقد نکردی تو انتخابت تجدید نظر کن. چون اگه باهاش بری زیر یه سقف مطمئن باش افسرده ات میکنه

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2738

همچین بزن یکی از تو بخوره یکی از دیوار.بگو فکر کردی خودت چی هستی ‌.ننت چیه خاهرت و نگم.این روش دفاعیه منه 

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
2706