2733
2734
عنوان

ختنه

147 بازدید | 20 پست

سلام خوبین

محمدامینم دوهفته دیگه دوماهه میشه روز هیجدهم،به نظرتون فردا پس فردا ختنه ش کنیم؟؟؟چندروزطول میکشه خب شه؟باچه روشی راحت تره؟؟یابمونه بهارختنه اش کنیم؟؟؟؟

یه زمانی نمک میخوردن نمکدون میشکستن الان نمکو میخورن بقیشو میپاشن‌‌ رو زخمت نمکدونم میکنن تو چشمت!!!

وایی من پسرم 15 ماهشه هنوووووز نبردیمش😭😫

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با حلقه روش خوبیه اولین جیش یکم سخته بعدش خوبه.روزی چندبار پماد باید بزنی یک هفته ای هم حلقه میوفته

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
وایی من پسرم 15 ماهشه هنوووووز نبردیمش😭😫

چرااآط؟؟؟

یه زمانی نمک میخوردن نمکدون میشکستن الان نمکو میخورن بقیشو میپاشن‌‌ رو زخمت نمکدونم میکنن تو چشمت!!!
من یک ماهه به روش سنتی ختنع کردم عالی بود  ۴-۵ روزه خوب میشع هر چی کوچیک تر بهتر دست دست نکن

به ما که میرسع همه نظر میدن مثلاخانواده شوهر

2738
با حلقه روش خوبیه اولین جیش یکم سخته بعدش خوبه.روزی چندبار پماد باید بزنی یک هفته ای هم حلقه میوفته

من تا حالا ندیدم ،میترسم

منم میترسیدم ۴۰ روزگیش بردم. فقط چند ساعت اول گریه کرد. البته استامینوفن بدی کمتر گریه هاش. من حلقه ...

استامینوفن کی بدم قبل یا بعد؟؟؟چقدر بهش بدم

گوش نده من از کسی نظرخواهی نکردم والا

شوهرم تحت فرمان اوناست

چه ظلمیه در حق بچه میکنید آخه

ن اخه پسر من مشکل فقتق داره وزنشم خیلی پایینه دکتر جراحش اجازه نداد گفت اول عتقش عمل بسه و بعدش ختنه . اینهفته باید بریم سونوگرافی شو انجام بدیم .

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
بزار بالای ۶ ماه ببرش ،

چرا تجربه بدی داری ؟؟بچه بزرگتر میشه میفهمه الان کوچیکه به نظرم زیاد نمیفمه

2706