2733
2734

پوستت چربه یا خشک

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

ماسک خیار +روغن زیتون محشر

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از عطاری خاک رس بگیر بعد با سرکه طبیعی سیب.اگه نداری گلاب.اگه نداری اب جوشیده سرد مخلوط کن بزن به پوستت .بعد که خشک خشک شد بشور.هم چربی پوستو میگیره هم روزنه میبنده هم شفاف میکنه پوستتو

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
چرب 

گلاب اسپری کن به پوستت بزار بمونه تا خودش خشک بشه.هر روز هم با مقداری پنبه و آبلیمو پوستت رو تمیز کن.اگر پوستت دیدی داره جنسش خشک میشه یکم گلیسیرین با آبلیمو قاطی کن صورتت رو پاک کن.

2706