2410
2553
عنوان

خشکی دهن میتونه از سینوزیت باشه؟

223 بازدید | 14 پست

نگرانم اگه میشه ج بدید

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

عوارض بعضی قرصا خشکیه دهان هستش

مزاجم رو خشکیه دهان تاثیر میذاره

اگه با دهن نفس بکشید گلوتون خشک بشه این ینی اینکه میگرن دارید احتمالا

اتفاقا تو سینوزیت آب دهن زیاد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه آب ریزش و گرفتگی بینی داشته باشی مجبوری با دهن نفس بکشی و دهنت خشک میشه.

اما دقت کردم وقتی با بینی هم نفس میکشم بازم خشکه و رو زبونم سفید شزه و پرز داره

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2720
عوارض بعضی قرصا خشکیه دهان هستش مزاجم رو خشکیه دهان تاثیر میذاره اگه با دهن نفس بکشید گلوتون خشک ب ...

قرص نمیخورم

مزاجم احتمالا سرد و خشکه.روی زبونم پرز داره و سفیده

بله وقتی سینوزیت عفونت کنه یا ب سرما حساس بشه گلو دچار خشکی میشه علت علمی ش رو نمیدونم ولی سال هاست با سینوزیت درگیرم و هر وقت عود میکنه یکی از مشکلاتی که پیش میاد خشکی گلو هست

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
بله وقتی سینوزیت عفونت کنه یا ب سرما حساس بشه گلو دچار خشکی میشه علت علمی ش رو نمیدونم ولی سال هاست ...

خشکی گلو آره.ولی من خشکی دهان دارم.زبونم خشکه و پرز داره و روش سفیده

2714
بله وقتی سینوزیت عفونت کنه یا ب سرما حساس بشه گلو دچار خشکی میشه علت علمی ش رو نمیدونم ولی سال هاست ...

خشکیه دهان با گلو فرق میکنه

آب دهنتونو قورت بدین کامل

استارتر ی همچین حالتی منظورشونه

کسایی ک مزاج صفراوی دارن  دچار خشکیه دهان میشن چن وقته اینجوری شدین؟ تاپیکمو واسه درمان سینو ...

یکماهه😫 همزمان سرگیجه و بیحالی و گلودردم داشتم که رفتم دکتر گف سینوزیته ترشحات از بالا میان!

اعصابم خورده شاید بگی بابا چیزی نیس ولی خیلی حسش میکنم!

یکماهه😫 همزمان سرگیجه و بیحالی و گلودردم داشتم که رفتم دکتر گف سینوزیته ترشحات از بالا میان! اعصاب ...

ی بخشیش میتونه مربوط ب کم خونی باشه

آزمایش دادین؟

شاید کم خون باشین

ی بخشیش میتونه مربوط ب کم خونی باشه آزمایش دادین؟ شاید کم خون باشین

عزیزم بعد،از عنبرنسارا و روغن بنفشه این علایمم رفع شدن.

الان پرز روی زبونم که باعث خشکی زبونم هم میشه رو مشکلمه

کسایی ک مزاج صفراوی دارن  دچار خشکیه دهان میشن چن وقته اینجوری شدین؟ تاپیکمو واسه درمان سینو ...

عزیزم منو ریپلای کن تو تایپیکت لطفا نمیتونم بیام تو تایپیکت من سینوزیت دارم باعث بو دهنم شده

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
یکماهه😫 همزمان سرگیجه و بیحالی و گلودردم داشتم که رفتم دکتر گف سینوزیته ترشحات از بالا میان! اعصاب ...

عنبر نسا رو چهل روز هر روز روزی دوبار دود کن نیموس هر بار یجور که بسوزونه دودش مستقیم بره تو بینیت بعد بخور بده صورتتو با یسری دارو گیاهی مخصوص بخور سینوزیت خطمیو...برو از عطاری بگیر بخور بده روزی دو بار قبل بخار هم یادم رفت روعن سیاهدانه بچکون با بنفشخپه تو بینیت میسوزونه باید تحمل داشت  بعد افیه بخر بگیر جلو بینیت یجور که عطسه کنی بعد سرتو بکش بخواب مدام هم رو پیشونیت و بین ابروت چیز داع بدار یا بخواب یا سشوار بکش بخار قشنگ خشک شه 

دارو ها خلط اور خارجی هم بخر خلط اور نه چرک خشک کن که تخلیه بشه من رعایت کردم فقط  عنبر نسا لباستو باید مخصوص بکنی بدا اون و بداریش پلاستیک بعدشم دوش بگیری بدنت بو نگیره بوش موندگارخپه ها لباستو هر جا بداری بوش به اون سرایت میکنه مواطب باش من نتونستم عنبرو کنم ولی درمان قطعیشه اونایی هم که گفتمو من فقط کردم که اصلیش فقط عنبره..

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706