2733
2734
عنوان

مامانا باتجربه عزیز بیاین

89 بازدید | 23 پست

دخترم ۱۱ ماهشه دوروزه مدفوع پشت سرهم سفت داره هر دفعه هم مقدارش کمه زیاد نیس ینی در روز ۶ یا ۷ بار.... از چیه چیکا کنم تورو خدا چیزی میدونین بگین نگرانم خیلی

دختر تابستانم ساده احساساتی گرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز یبوست داره .بهش آبپرتقال طبیعی 

انجیر خیس خورده بده .آب بهش بده زیاد .

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2738
يعني يبوست داره ???

هیچ وقت انقد ببخشید سفت و بدبو نبوده دفعش.....نمدونم از چیه وای خدایا چیکا کنم الانم چشام رو همه اما نمیخوابه نق نق میکنه

نشانه های یبوسته روغن زیتون،الو،میوه،اب زیاد،ماساژشکم،اینارو بکن براش فیبر زیاد نشاسته کم

اخه ببخشید تمومی نداشت این مدفوعش؟؟!!

هیچ وقت انقد ببخشید سفت و بدبو نبوده دفعش.....نمدونم از چیه وای خدایا چیکا کنم الانم چشام رو همه اما ...

آخی عزیزم .یبوست گرفته دلش درد گرفته.

و هم داره دندون در میاره شبا نق نق میکنه .

بهش آب و مایعات کم دادی .

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

انجیر خشک رو خیس کن بده با ابش بخوره چون هم غذا میخوره هم شیر تا وقتی یکم بزرگ شه مدفوعش شل و محکم میشه نگران نباش

آنقدر حالم گرفته هست که لغت نامه رو هم زیر و رو کنی چیزی برای توصیفش پیدا نمیکنی.....
2706