2726
عنوان

شوهرم بهم میگه تولباس خریدن بدسلیقه ای. برا لباسا عید میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی خوشگله

مبارکش باشه عزیزم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

ی لباس که شوهرت برات گرفته ام عکس میزاری؟ میخوام سلیقه اوشونم ببینم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بهش میگم از انتخاب تو مشخصه ک بدسلیقه ام .ولی از رو نمیره چکارکنم ک هی نگه

شوهر منم اصلاااااا سلیقه ی منو تو خرید لباسهای خودم قبول نداره،

منم میگم معلومه که تو سلیقت خوبه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

شوهر من همچین حرفی بزنه لهش میکنم😂😂کفشاش خیلی خوشکله مبارکش باشه عزیزم درمقابل حرف شوهرتم ک‌وتاه نیا هی از خودت تعریف کن تا اون کم بیاره

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
خداییش سلیقش قشنگه. ولی سلیقه من بد نیست 

بگو سلیقه تو از انتخاب من معلومه که خوبه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
از این به بعد هرچی خرید بگو تو سلیقه خانوما رو نمیدونی  برای مردا زیباست اما به چشم زنا عجق وج ...

اره دقیقا ازم میپرسن .لباساشو ایراد میگیرم میگ تو سلیقه نداری ک بدونی اینا قشنگن یا نه

تو هم التماد ب نفست رو ببر بالا و بهش بگو خودم بلدم برای خودم انتخاب کنم .

بگو اره بد سلیقه ام چون تو رو انتخاب کردم . من اصلا اعصاب ندارم ۰۰۰۰۰۰ یکی ب من اینطور بگه میام براش 

بگو سلیقه هامون متفاوته،کفش دخترت هم خوشگلو اسپرته  ،شاید میگه بایدد مدل تق تقی براش بخری؟

ن اتفاقا نظر خودش اسپرته. ولی نمیدونم چطوری میخواد. اینجام نداره چیزی ک انچنانی باشه

2706