2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غذاساز.گوشکوب برقی .اینا چیزایی بوده که مثلا تو دوسال سه چهار بار استفاده کردم. ولی بستگی داره ب خودت. یکی از دوستامن 4سالع ازدواج کرده چرخ گوشتشو هنوز دررنیاورده همه رو میده مامانش چرخ میکنه.مثلا من چون کیک زیاد میپزم همزن خیلی خوبه.ولی برا یکی دیگ ممکنه بی استفاده باشه.من از غذا ساز فقط رنده کنشو دوست دارم. 

2728

چرخ خیاطی واقعااا اگه میخوای خیاطی کنی بخر. وگرنه برا دوختن پارگی و اینا اصللللا نخر. من بیخودی نزدیک یه میلیون دادم تا حالا استفاده نکردم. بظرمن چیزایی ک استفاده زیاد داری رو مارک خیییلی خوب بگیر. بقیه چیزایی ک میدونی نیازت نمیشه رو نخر.

برعکس امه دوستان من از چرخ گوشت و آبمیوه گیریو و گوشتکوب برقی و همزن و ساندویچ ساز و تخم مرغ پز و چرخ خیاطی همیشه استفاده می کنم، بین وسایلم پلوپز و سرخ کن رو یک بار هم استفاده نکردم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2738

بیشترین استفاده:گوشکوب برقی عصای دستمه

کمترین استفاده:چرخ گوشت که اصلا استفاده نمیشه

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
برعکس امه دوستان من از چرخ گوشت و آبمیوه گیریو و گوشتکوب برقی و همزن و ساندویچ ساز و تخم مرغ پز و چر ...

واااقعا گوشتکوب برقی چیههه کاربردش؟؟؟اصن استفاده داره؟؟؟ممنون میشم بگی برا چیا ازش استفاده میکنی

بیشترین استفاده:گوشکوب برقی عصای دستمه کمترین استفاده:چرخ گوشت که اصلا استفاده نمیشه

واااقعا گوشتکوب برقی چیههه کاربردش؟؟؟اصن استفاده داره؟؟؟ممنون میشم بگی برا چیا ازش استفاده میکنی

اتفاقا‌گرفتم منم ولی حس میکنم بیخودده میخاستم عوضش کنم

مارک مولینکسش خوبه بنظرتون؟

واااقعا گوشتکوب برقی چیههه کاربردش؟؟؟اصن استفاده داره؟؟؟ممنون میشم بگی برا چیا ازش استفاده میکنی ...

برا من ک خیلی کاربردیه. 

پوره کن 

مخلوط کن 

آب میوه گیر 

برای میکس سوپ بچه 

آب طالبی ،هندوانه 

...

ممکنه واسه کسی هم بدرد نخوره گلم 

نظر شخصیم بود😊

آره خوبه. 

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

من بیشتر برای میکس کردن سوپ ازش استفاده می کنم، برای له کردن سیب زمینی آبپز و اینا

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹