2733
2734
عنوان

دعاکنید...

68 بازدید | 3 پست

نمیدونم چرا اینقدر دلم آشوبه .همش ناآرومم.نمیدونم چراخدا بهمون یه نگاه نمیکنه یه زندگی آروم و بی دردسر نمیده....همش عذاب عذاب عذاب...بخدا دیگه بریدم خسته شدم

برام دعاکنید دوستای خوبم❤منم‌برای تک‌تکتون دعامیکنم

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤

عزیزم همه مشکلات دارن بیماری های لاعلاج مشکل مالی مشکل بچه دار نشدن و هزار مورد دیگه 

مخصوصا الان تو این دوره سخت مالی همه گرفتارش . انگار هممون تو یک دریای بزرگو مواج پراز مشکلات درگیریم و اینم داره مارو با خودش میبره ناراحتی و فکرو خیال فقط وضعو بدتر میکنه بهترش ک نمیکنه راه حل درستیم نیست چون یه مشکل دیگه هم اضافه میشه ب اسم افسردگی . ک هممون درگیرشیم . من اینجور موقه ها که خیلی بی قرار میشم خودمو میسپرم ب خدا و یه نذری ذکری قرانی چیزی برای خودم میذارمو با اونا ب خودم ارامش میدم و از خدا میخام ک یا مشکلمو حل کنه یا بهم صبرو ارامش بده بتونم شرایطو تحمل کنم . 

ان شالله خدا کمکت کنه عزیزم💛💙💜💚❤

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
عزیزم همه مشکلات دارن بیماری های لاعلاج مشکل مالی مشکل بچه دار نشدن و هزار مورد دیگه  مخصوصا ا ...

مشکلات ماحل نمیشه فقط سعی میکنیم بهش فکر نکنیم!!!دیگه بریدم بخدا ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه مشکلات دارن بیماری های لاعلاج مشکل مالی مشکل بچه دار نشدن و هزار مورد دیگه  مخصوصا ا ...

ازخداهم‌ناامید شدم دیگه

2731