2726
عنوان

به نظرتون حق دارم ناراحت باشم یا الکی حساس شدم به خاطر زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو صحبتاش کلا ده تا پی ام داده که بیشترش راجب منه!هی ازم بد گفته پیش شوهرم که شیما خوابش سنگینه و حا ...

ببخشیدا پس یه مرضی به جونش هست شایدم زیادی بی عقله

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728
همینو بگو، من زایمان کردم خانواده شوهرم به شوهرم زنگ میزدن تبریک میگفتن انگاری اون نه ماه باردار بود ...

☹☹☹☹ادم میمونه چی بگه ب همچین کسایی .البته زیادن اینجور ادما فازشونم معلوم نیس

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
تو صحبتاش کلا ده تا پی ام داده که بیشترش راجب منه!هی ازم بد گفته پیش شوهرم که شیما خوابش سنگینه و حا ...

حتما جوابشو بده، والا تو این دور زمونه فامیل و آشنا بهم رحم نمیکنن دیگه غریبه بماند

خدا قوت میگفتن واسه کاردستی😂😂😂

دقیقا 😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
☹☹☹☹ادم میمونه چی بگه ب همچین کسایی .البته زیادن اینجور ادما فازشونم معلوم نیس

فازشون ادب نداشتنه اینکه زیادی خودشونو دست بالا میگیرن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

شوهرمم متاسفانه به جای اینکه جوابشو بده گفته اره واقعا!و کلی استیکر خنده فرستادن 

بعدشم شوهرم بهم گفت که فلانی تبریک گفته یهو دیشب خوندم از شدت ناراحتی دوساعت گریه کردم بچم طفل معصوم زیر سینم بود همون موقع

ماهد پسر قشنگ مامان دوستت دارم

بخدا زمونه داره جوری میشه که ادم کلا از فامیل هم متنفر بشه

منو شوهرم که کلاااااااااااا با کسی در ارتباط نیستیم بجز خانواده خودمون

راحت کردیم خودمون رو. به هیچ کس هم شماره ندادیم

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2706