2726
عنوان

کیاپسریکی دوماهه دارن؟نوزاد

56 بازدید | 6 پست

پسرمدوسه روزدیگه میشه یکماهش خیلی زورمیزنه وقرمزمیشه وموقعه ای که بدنیااومدکاملاسفیدبودبعدازچندساعت پوستش قرمزشدازاونموقع هنوزرنگش خوب نشده،بعداینکه اینهمه زورمیزنه خدایی نکرده مشکله خاصیه؟تقریبابه هفته پیش بردم متخصص واسه زردیش وکلامعاینه کردوبعدیه قطره واسه صبح وشب دادکه نفخ نکنه ویه پمادکه پاش نسوزه،،چیزخاصینگفت ومنم واسه زورزدنش واینکه اینقدررنگش قرمزمیشهچیزی نپرسیدم واقعیتش فکرمیکردم طبیعیه تااینکه خیلیابهم گفتن که ببردکترو...یکی گفت بچه کرمکه ویکی گفت نفخ شدیدو...بعداینکه گاهی استفراغه پرشی هم داره

کولیک و رفلاکس داره عزیزم. ببر پیش متخصص نوزاد علائمش بگو. براش سونو مینویسه تا شدت رفلاکسش مشخص شه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان فردامیخام بازم ببرم دکترولی گفت ببینم کسی بچش اینجوری بوده؟مُدام زورنمیزنه ولی خب بنظرم دفعاتش زیادهست گاهی درحال شیرخوردن شدیدزورمیزنه که بهش نمیدم تابهتربشه بعدبخوره ولی بازم زورمیزنه 

2728
کولیک و رفلاکس داره عزیزم. ببر پیش متخصص نوزاد علائمش بگو. براش سونو مینویسه تا شدت رفلاکسش مشخص شه

بخاطربرگردوندنه شیرمیگیدرفلاکسه؟دفعاتش خداروشکر زیادنیستا،شایددرروزیکی دوبارباشه،،واسه زورزدنش هم قطره بی بی کرداده راحت مدفوع کنه ولی کلاخیلی زورمیزنه وتاسه چهارروزپیش اصلابالانمیاوردشایدسه چهارروزیکباریه کم حالته دلمه بود که این بالاآوردنش هم ازوقتی که خودم ماستوپنیرزیادخوردم شروع شد بعدشنیدم پروتئین گاوی دلیلش میشه

بخاطربرگردوندنه شیرمیگیدرفلاکسه؟دفعاتش خداروشکر زیادنیستا،شایددرروزیکی دوبارباشه،،واسه زورزدنش هم قط ...

عزیزم رفلاکس بعد ۱۵ روزگی کم کم شروع میشه. دارو نخوره بدتر میشه تا بزرگسالی باهاش. من دخترم و دختر خواهرشوهرم هر دو رفلاکس دارن. میدونم علایمش چیه. پیش متخصص ببری بهت میگه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بخاطربرگردوندنه شیرمیگیدرفلاکسه؟دفعاتش خداروشکر زیادنیستا،شایددرروزیکی دوبارباشه،،واسه زورزدنش هم قط ...

در روز یکی دوبار وحشتناک‌ . مری اش دآغون میشه. دختر من هفته ای ی بار دکتر باهام دعوا میکنه‌. میگه کنترلش کن.