2733
2734
عنوان

اتفاقات قرار با همسر سابقم+ یه عکس از رستوران خخخ

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسه بنده خدا میگه نکنه خونه زو ازم بگیره تلافی کنه کارامو

اره چون گفت تضمین تو چیه ک یهو ولم نکنی 

دلم سوخت خیلی....من گفتم من امتحانم پس دادم همون دو سال پیش چون ادم کثیفی نیستم ولا ب خاک میکشیدمت با مهریم

2731
اره چون گفت تضمین تو چیه ک یهو ولم نکنی  دلم سوخت خیلی....من گفتم من امتحانم پس دادم همون دو س ...

پشیمون شده حالا دلش میخوادت تضمین ازش بگیر ماشینی چیزی همون حرف خودت یه مدت زمان بده بببن عوض شده یا نه

عزیزم از اون خواستگارت ک پلیس بود چ خبر همچنان اونم خواستگارته؟

خیبی میترسم از مردها بخاطر دخترم این اتفاقا این تجاوزا دختر منم خیلی شیرینه اصلا ازدواج با شخصی دیگه میشه واسم کابوس و فکر و خیال بخاطر دخترم

چطور ؟ خیلی پیگیرت بود 

ب سختی عزیزم ولی خدا باهام بود شناختمش فاسد تهدیدم کرد با عکس اگه باهام نباشی عکسات پخش میکنم منم وا ندادم گفتم یا علی ترسید ولی من دیگه از چشمم افتاد کلا حذفش کردم

2738
خیبی میترسم از مردها بخاطر دخترم این اتفاقا این تجاوزا دختر منم خیلی شیرینه اصلا ازدواج با شخصی دیگه ...

اتفاقا کار خوبی کردی

من تو اون تاپیکتم خواستم بهت بگم ک رجوع کنی ب شوهر خودت

ولی‌ گفتی اون پلیسه خیلی پیگیره پرسیدم چطور ردش کردی؟

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...
ب سختی عزیزم ولی خدا باهام بود شناختمش فاسد تهدیدم کرد با عکس اگه باهام نباشی عکسات پخش میکنم منم وا ...

منم از بابت همین عکسا یه کم نگرانت بودم 

خداروشکر حل شد

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...
پشیمون شده حالا دلش میخوادت تضمین ازش بگیر ماشینی چیزی همون حرف خودت یه مدت زمان بده بببن عوض شده یا ...

راستش حس کردم ته دلم دوسش دارم عاشقش نیستم اما دوسش دارم

عزیزم مردهایه بارامتحانشونوپس میدن 

وقتی میخوان به دستت بیارن میشن شاهزاده رویایی 

ولخرج 

مهربون 

فوق العاده

خرازپل گذشت همون اش وهمون کاسه 

من باشم میگم حق طلاق خونه ماشین به نامم کن برمیگردم 

همه مساله مهم زندگی این خانوم وبیخیال شدن باعطش خنده داری میگن عکس

خخخخخخخ  واقعا دیدنی بود شب نشین بچه ها قیمتم خوب بود کلا شام ما شد ۸۰ حتما امدین بیاین 

عزیزم من کلا ادم فانتزی هستم تو بدترین شرایطم شوخی میکنم بیخیال

2706