2737
2734
عنوان

دو کلام حرف خصوصی با زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 4177 بازدید | 213 پست
من برا خيلي كارها تو خونه از همسرم اجازه ميگيرم ولي حرف اول و اخرو خودم ميزنم😄 به نظرم يه جور اتفا ...

محبت رو با اجازه گرفتن مقایسه میکنی؟

چرا معنی غرور واست گم شده؟

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه به فرهنگ اونها باشه که بچه هاشونم هم فامیلی مادرو میگیره هم پدرو  بعدشم اونجا که زن ستیز ن ...

بله مثال زدم که فقط ایران نیست

ولی در کل زیاد موافق نبودم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
موافقم، اما این موارد از فرهنگ الان ما دوره تقریبا!در ذهن ما هنوز شوهر کردن یک هنره و ازدواج رو تنها ...

عزیزم یه مجردی خوب بهتر از تاهل بده بالاخره هر کسی  باید توی راهی که قدم میزاره با شناخت بره جلو 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2738
فرهنگ سازی از من و تو شروع میشه

بله درسته. امیدوارم ما فرزندایی تربیت کنیم برای نسل اینده که بهتر از خودمون ب ازدواج  و رابطه زن و مرد فکر کنند

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
ومن،به نظرم برای احترامه ک بگیم کجامیریم ومیشه بریم

اطلاع دادن با اجازه گرفتن فرق داره میدونی که

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
عزیزم من زیاد تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که آقایون از خانوما یه درجه سر ترن😑با اینکه من به شدت م ...

همه این ها با مهریه قابل معاوضه هست 

و خانم ها در شجره نامه کاملا جا دارند

برای خودم که از نسب کلیمی هستم از یه جایی به قبل فقط اسم زنان در شجره نامه ام هست

😁
عزیزم یه مجردی خوب بهتر از تاهل بده بالاخره هر کسی  باید توی راهی که قدم میزاره با شناخت بره جل ...

بله کاملا درسته

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
وظیفه 😦

وای🤣🤣🤣🤣🤣

مغزم قفله بخدا

بالا سر پسرم که مریضه بیدارم☹ دیشب هم نخوابیدم

اینقدر نگاهش کردم چرا اینجوریه نفهمیدم غلط املایی هست🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
بستگی به شوهرت داره . مال من خیلی وقتا نمیزاره . پوسیدم تو خونه

آره،من ک میدونم هرجابگم نمیزاره،اصلانمیگم ک جایی میخوام برم چون ضایع میشم

مثل آدمی شده ام ک آتش گرفته!اگربایستد میسوزد،اگربدود بیشترمیسوزد.
2706