2726
عنوان

بچمو از شیر گرفتم دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 28 پست

اصلا دوباره بهش شیر ندی ها

منم پسرم ۲۱ ماهه بود گرفتمش از شیر

تا یک هفته به پهنای صورت اشک ریختم

تو تاپیکامم هست " من یک مادرم" میتونی ببینی دقیقا حال ت. رو داشتم

تحمل کن

برا بچه به سختی ما نیست

ما وابسته تریم

اگه بهش دوباره بدی و بخوای دوباره بکیری بهش فشار میاد گناه داره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا که ندادی دیگه نده دوبار اذیتش نکن مبارک باشه بند ناف دوم رو بریدی  انشالله بند سوم و چها ...

سومی که پوشکه.چهارمی چیه؟

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم

وقتی از شیر گرفتینش دیگه دوباره ندید .خیلی سخت تر خواهد بود و به مراتب هم می فهمه شما رو حرفتون نیستید و براتون ارزش قائل نمیشه. ..این روند طبیعی خر انسانی هست که از شیر مادر گرفته بشه اگه اینطور نبود هر آدمی مدام تا بزرگسال باید می رفت پیش مامانش شیر بخوره ولی مگه می شه!!

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

اشکالی نداره، منم احساس شما رو تجربه کردم، اتفاقا الان گرفتی راحتتره برای بچه، سعی کن حتما شیر پاستوریزه جایگزینش کنی.. و بازم میگم به احساساتت غلبه کن دوستم

Prove yourself to "yourself" not other

عزیزم سخته بالاخره مادری و دلسوز ولی دوباره کاری نکن 

بچه اذیت میشه و هرچی بزرگتر بشه باهوش میشه و وابسته و سخته از شیر گرفتنش الانم بموقع گرفتی طاقت بیار بعداز عید هوا گرم میشه یکم سخته برا از شیر گرفتن 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
سومی که پوشکه.چهارمی چیه؟

نه عزیزم ، پوشک نیست 

بند ناف اول که معلومه ، سه تا بند ناف عاطفی دیگه هست . 

گرفتن از شیر مادر 

فرستادن به مدرسه 

کمک برای زندگی مستقل یا ازدواج

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
خیلی پشیمون شدم میترسم دوباره بهش بدم بعدا باز اذیت شه.موندم بدمش یا نه

نده بابا 

اصلا اون شیر دو روز مونده بچه مریض میشه . 

جایگزین براش پیدا کن سرش گرم بشه قربونش برم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .