2410
2553
عنوان

بچمو از شیر گرفتم دارم دق میکنم

748 بازدید | 28 پست

مامانای گل پسرمو که یک سال و هشت ماهشه رو از شیر گرفتم الان دوشبه کارم شده فقط اشک دارم دق میکنم میخوام دوباره بهش بدم.عذاب وجدان شدید گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا😐😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2720

قوي باش بخدا همه مادرا اينطوري ميشن 

خاله منم بچه هاشو از شير گرفت تو خيابون بوديم گريه كرد انقدر عذاب وجدان داشت اما الان خود بچه هام راحت ترن 

اينجوري با اعصابش بازي نكن قوي باش كم نيار عزيزم مرحله هاي سختشو بگذرون 

دو شب اول خودش غوله 

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
2714

طبيعيه عذاب وجدانت 

يه هفته ديگه يادت ميره اصلا ديگه نده انقدر خواب و خوراكش خوب ميشه كه عذاب وجدانت يادت ميره

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

حست طبیعیه. مادر بزرگ ا این موقع فکر می کنن چیزی گم کردن. حس می کنن بچشون ازشون دور شده. دقیقا حس همه کسایی را داری که بچه از شیر می گیرن. 

گگناه داره یبار از, شیر گرفتیش نکن بهش دیگه شیر نده یبار دیگم باید بگیری, 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2706