2726
دمنوش ترکیب ذعفران نشاط بخشه فقط برای خانم ها مصرف زیاد توصیه نمیشه

نه اونقدر زیاد که

زعفرونامون اصله عمم اینا میکارن بهمون میدن

انداره یه نوک سوزنش حسابی عطر و بو داره و رنگ میده

خیلی کم میریزیم 

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
دستورشو بگو لطفا

کیک یا زنجبیل؟؟

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل گاوزبونو کیلویی چندمیخرید؟؟؟

ما خودمون داریم از باغ پدر بزرگ اینجا الان فکر کنم کیلویی 170تا 250 بسته به کیفیتش متفاوته ولی کیلوش میشه یه نایلون ذباله خرید عادی در حد صد گرم اینا هستش

2728
دمنوش

زنجبیل تازه بیرون هستش

مثل شلغم یا ترب میمونه

رنده کن تو قوری اب کافی بریز بزار دم بکشه

میتونی واسه اینکه تندیش کم بشه

نبات یا عسل بریزی توش

زنجبیل تازه بیرون هستش مثل شلغم یا ترب میمونه رنده کن تو قوری اب کافی بریز بزار دم بکشه میتونی وا ...

ممنون عزیزم 

خودمم درست میکنم چوب دارچین هم میریزم شیرینش میکنه ، میخواستم ببینم روش دیگه هم داره چون خیلی دوست دارم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
من خودم دارم عرق کاسنی میخورم دیشب شوهرمم خورد وای که میگف چقدبده...

طعم عرق کاسنی دوست نداشت؟ البته بگم من شیرازم و عرقی که ما میخریم تقریبا چون خالصه هیچ جای ایران این مزه رو نمیده . ولی خب بعضی ها عرقیجات کلا زیاد دوست ندارن .