2726
عصر ک ازسرکارمیاد کیک خونگی یا دونات خودم پز با چایی یاچای سبز یا چای ترش یا چای توت فرنگی،همراه کمی ...

دونات با فر درست میشه یا توی روغن و ماهیتابه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم اهل قهوه هستین یا نه

قهوه ساز بگیر اسپرسو سریع ساده یه فنجون کوچیک کلی انرژی میده  فقط روزی یه فنجان زیاد کافیین خوبم نیست

دمنوشا برا شب خوبه برا عصر چای و قهوه خوبه 

گل گاوزبونو کیلویی چندمیخرید؟؟؟

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
ما دمنوش زنجبیلی زعفرونی میخوریم عاشقشیم جمعه ها که هممون دور هم جمعیم مامانم کیکشم درست میکنه خیلی ...

دمنوش ترکیب ذعفران نشاط بخشه فقط برای خانم ها مصرف زیاد توصیه نمیشه

اره تاپیک منه اینجا  هزارتا تاپیک دیگه هم هست  خداحافظ شما

جم کن باوه 

تاپیک منه تاپیک منه انگاری درشو طلا گرفته

پیشنهاد من دمنوش گل گاوزبونه شوورتو نمیدونم ولی خودت لازم داری شدید😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
آهان من بعضی از روزا گل گاو زبون هم دم میکنم ولی باچای،شما چجوری دم میکنید؟؟؟؟

اصولا با لیمو عمانی دم میشه و موقع نوشیدن نبات اضافه میشه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

😆😆😆😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بعضی ارو میبینی تو سایت بسیارررر با جنبه و با اخلاق هستن که من تعجب میکنم بعضی ااااا هم فقط دنبالِ یه نفرن دعوا کنن☹☹

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706