2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من عاشق نسکافه و به لیموعه

کنارش دسر بسکویت هرچیزی ک شیرین باشه دوس داره 

ولی اکثرا بعد اینکه از سرکار اومد بهش یا میوه پوست میکنم میدم یا شیرموز.شیرخرما.شیرخرمالو و اینا

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728

الان يا شيركاكائو يا چاي از نسكافه و قهوه و اينا متنفره گاهيم هات چاكلت حالا يا با بيسكوييت يا كيك يا گز

تابستونا تنوع ميدم مثلا بيتني و توت فرنگي و شير و عسل

يا موز ميزنم با كيوي و سيب و موز و عسل و يكم آب و بخ

شير پسته،يا خود بستني رو ميارم

میشه بگی چطوری دمنوش درست میکنید  خودتون یا ازین تی بگ ها

زنجبیل تازه میگیریم

مثل ترب میمونه

رنده میکنیم میزاریم دم بکشه

نبات یا عسل یا زعفرون هرچیم دوست داری میتونی اضافه کنی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

شوهر من عاشقه شیر و نسکافس 

با کیک وانیلی

از کاکائو متنفره کیکام همیشه سفیده😅

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
من عاشق دمنوشم نمیدونم به همسرم چه دمنوشی بدم که خوشش بیاد 

شما خیلی خانمی معلومه یه خانم خانه دار خوبی 

بعضیا از خانه داری فقط اسمش رو یدک میگشن هیچ هنرو برنامه ای ندارن فشار از شوهرشون بردارن 

گل گاو زبان

بنفشه افریقایی 

گل محمدی 

بهلیمو 

گل ختمی 

یه کوچولو نبات ریز بنداز زیاد به شیرنی عادت نکنی 

نمیدونم کجایی اگه به بوته گل گاوزبان دسترسی داری همراه گل گاو زبان اون قسمت که گل گاوزبان ازش کنده میشه رو هم همراه گاوزبان و یه مقدار کم بنفشه افریقایی دم کن ارامش بخش ضد ویروس و افونت 

2706