2726
لطفا انرژی منفی و مسخره بازیای خاله زنکی کامنت نذارید

تبادل نظر کشکول که نیس

دوتا خنده م اون وسط باشه چی میشه مگه؟

بیان بگن چای و میوه خدافظ؟

😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بستگی به میزان کاری که کرده تو روز و زمانی که میاد آخه نصابه ام دی اف هست یه روز کارش سنگینه ی روز نه،

آب پرتقال میدم چایی نمیدم چون صبح میخوره و سرکار، میوه،تخمه در صورت فوتبال،

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
وووویی عزیزم من هروقت امضاتو میبینم خندم میگیره واقعا مادربزرگت طفلی اینجوری فکر میکنه😊😂🤔؟

😂😂😂هدف منم خندوندن شماست عزیزم 

نه امضام فقط ی جوکه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اون اوایل پاییز و زمستون که فصل سرماخوردگی بود

دمنوش پونه میخوردیم با کاکائو نعنایی میچسبید

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

سیب زمینی سرخ شده ،اب پز ،به همراه سالاد گوجه خیار پیاز ، قهوه ،میوه ، هله هوله ،چیپس و پنیر ،تخم مرغ ابپز،چای بهار نارنج یا هل یا... ،جوشانده نعنا نبات و... گاهی هم چیزی ندارم بیسکوییت و جایی میدم گاهیم هیچی نمیدم

گاهی هم کیک درست میکنم یا کاپ کیک وانیلی که خیلی دوست داره 

اسلایس میوه حالا هرچی که موجود باشه 

و گاهی هم کاپوچینو ولی نه همیشه بیشتر طرفدار چایی هستیم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

بیشتر نسکافه و کیک و بیسکوییت

یا آب پرتقال و لیمو شیرین

اونجوری شیک مثل فیلما تصور نکنینا😄

یه سینی و دوتا لیوان!

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2706