2410
2553
من عاشق دمنوشم نمیدونم به همسرم چه دمنوشی بدم که خوشش بیاد 

دمنوش بابونه خیلی خاصیت داره یعنی هرچی بگم کم گفتم جزو ثابت خونه ماست طعم خوشمزه ای هم داره 

سنبل الطیب و اسطوخودوس هم ارامش بخشه 

نعناع هم ضدعفونی کننده و ....

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

ژله درست میکنم

کیک درست میکنم با کاپوچینو میدم میخوره

منو شوهرم چون از نسکافه و مارشمالو خاطره داریم اینم میخرم واسش میاد میدم میخوره

یا لواشک آلو

پفک

درکل دمنوش به لیمو

یا کاپوچینو دوس داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق دمنوشم نمیدونم به همسرم چه دمنوشی بدم که خوشش بیاد 

دمنوش سیب.لیمو نعناء و به لیمو که ترکیبش رو خیلی دوست دارم.دمنوش چای ترش .دمنوش گل محمدی .سرچ کنی انواع دمنوش میاد ببین کدومو دوست داری

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2456

کیک خونگی یا

نون خامه ای خونگی یا

شله زرد

و چایی و میوه

عاشق این لحظه هام با همسری

با دنیا عوض نمیکنم این لحظه ها رو...خیلی میچسبه کنار هم 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
ما دمنوش زنجبیلی زعفرونی میخوریم عاشقشیم جمعه ها که هممون دور هم جمعیم مامانم کیکشم درست میکنه خیلی ...

میشه بگی چطوری دمنوش درست میکنید 

خودتون یا ازین تی بگ ها

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2714

میوه پوست میکنم و تزیین میکنم . آب هویج خیلی دوست داره براش میارم. دمنوش دوست نداره. کیک و بستنی براش میارم. سعی میکنم چیزایی که دوست داره همیشه تو خونه باشه.حالا بخوام خیلی کولاک کنم شیر معجونم براش درست میکنم

وااای پس مثل منی تازه بعصی وقتا میگم قیلونم درست کنه😅

خخخخ خوشبختم دوست تنبل من (مثل خودم😁)

ولی قلیونی نیسیم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

من چایی درست میکنم توش چوب دارچین گل محمدی گل گاو زبون زنجفیل تازه بعضی وقتام زعفرون میریزم خیلی خوب میشه خودم دوست دارم کلا چایی طعم دار دوست دارم

چایی اویشنم خوش مزس

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
دمنوش بابونه خیلی خاصیت داره یعنی هرچی بگم کم گفتم جزو ثابت خونه ماست طعم خوشمزه ای هم داره  ...

برگ بابونه رو از عطاری میخری؟

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706